Wpis z mikrobloga

"*jak ja bym chciała mieć takiego faceta jak Tyyy....


@Ciostko69: ... tylko przystojniejszego. Usłyszałam kiedyś coś takiego od kolegi i nie miałam problemu ze zrozumieniem tego, co miał na myśli. Takie teksty są bardzo słabe, bo w pewnym sensie wodzą za nos, ale późniejsze poniżanie się, bo "może jednak" jest poniżej godności. To nie jest kwestia płci, bo zarówno kobiety i mężczyźni potrafią się wykazać takim nietaktem czy w jakimś stopniu
@Wuxian: a potem weź komuś zaufaj.
Gdyby ktoś mi tak powiedział to sorry ale nie miałabym już kontaktu z Tą osobą szkoda nerwów i wszystkiego.
Ale co racja to racja.
Nie tylko kobiety ale i faceci tacy są.
Szkoda tylko że każdy patrzy tylko na swój nos i że nikogo nie obchodzi cudze uczucia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Egoizm w pewnym stopniu jest zdrowy.
Ale nie aż
@Ciostko69: skrzywdzona jakoś specjalnie się nie poczułam, bo nie byłam zakochana lub zauroczona w tym koledze, ale nie będę oszukiwać, że trochę zabolało, bo jednak słabo jest usłyszeć "fajna z ciebie koleżanka, masz świetny charakter, ale urodą nie grzeszysz" i ubranie tego w milsze słowa niewiele zmienia :D

Niektórzy naprawdę powinni się zastanowić przynajmniej trzy razy przed powiedzeniem czegoś.
@Wuxian:

Takie teksty są bardzo słabe, bo w pewnym sensie wodzą za nos

Usłyszałam kiedyś coś takiego od kolegi i nie miałam problemu ze zrozumieniem tego, co miał na myśli


Ah, no tak.
Ah, no tak.


@bezbekpol: w moim przypadku wygląda to trochę inaczej, bo nigdy nie szukałam partnera, więc nie czułam się wodzona za nos. Są jednak ludzie, którzy będą w swojej naiwności robić sobie złudne nadzieje, wierząc, że kiedyś coś zaskoczy. Poza tym, jak już napisałam, powiedzenie komuś w ładniejszy sposób, że jest fajny, ale brzydki wcale nie sprawi, że dana osoba nie poczuje się dotknięta. Po prostu lepiej przemilczeć lub wprost
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ciostko69:

Jesteś miły, ale nie podobasz mi się i nie chcę ci tego powiedzieć w ten sposób, żebyś wraz z otoczeniem nie uznał mnie za pustą szmatę.


Ludzie unikają kłopotliwych sytuacji towarzyskich.