Wpis z mikrobloga

Mirki, #!$%@? sytuacja, dwa dni temu zatrzymała mnie policja i robili mi narkotesty i wyszła mi amfetamina, której na oczy w życiu nawet nie widziałem. Wzieli mnie po tym na badanie krwi. I tutaj mam pytanie miał ktoś z was podobną sytuacje? Wie ile można czekać na wyniki badań? Bo zabrali mi prawko, a pracowałem jako kierowca, więc lipa straszna.

Kolejna rzecz to policjant mówił mi co innego a w internecie można przeczytać z goła inne informacje. A dokładnie mówił mi, że zabierają mi blankiet prawa jazdy, tzn że jeśli bym teraz jeździł to grozi mi mandat 50 zł za brak dokumentu przy sobie. W necie zaś znalazłem info że moje uprawnienia są zawieszone, co w sumie ma większy sens.

Spotkał sie ktos kiedys z czyms takim, ile można czekać na badania krwii, da sie to jakoś przyspieszyć?

#policja #narkotykizawszespoko #prawojazdy #prawo
  • 17
@arkus98: slabo to widze, w tym urwidole to norma.
Zawieszono mi prawo jazdyna 24 miesiace za to ze powiedzialem ze raz na dwa, trzy miechy bywam w Amsterdamie I czasem zapale. Testy na moja prosbe, wynik negatywny. Nie zostalem zatrzymany pod wplywem ani nic takiego.

Bardzo prosze daj znac na ile zawiesili.
Trzymaj sie!
@paula_pila: na paragraf sie znajdzie. Wniosek prokuratora o skierowanie mnie na wizyte u bieglych psychiatrow sadowych, potem do WOMP-u (koszalin), gdzie pani bez zadnych ustawowych testow, po zwyklej rozmowie zawiesila prawko na 18mc, odwolanie do WOMP-u w Lodzi. Pani zrobila wszystkie testy, poswiadczyla nieprawde, podwazyla opinie bieglych psychiatrow sadowych o uzaleznieniu (orzekla ze nie jestem) I zawiesila na 24mc.
Zalecila terapie wlasna I poznanie mechanizmow uzaleznien xD.
Odwolalem sie po raz
@paula_pila: a weź przeceiż Ci policjanci to w dupie mają przepisy, najpierw czekałem na kolege żeby odebrał auto z 45 min, a poźniej na sygnale jechałem do szpitala bo chcieli się popisać nową bemką to zadupcali 120 przez miasto

@Pndpkf: nic tego typu nigdy nie brałem, jedyne co mi sie zdarzyło to trawe zapalic pare miesięcy temu