Wpis z mikrobloga

UWAGA! Ja @Szanowny_Wykopek oficjalnie wypowiadam wojnę #f1 #echasanoku i #lukaszglowackicontent. Tylko #kubica i #powrutcontent mogą doprowadzić do #powrut #kubica do #wiadomo jakiego zespołu z czołówki. Przekupiłem @Moderacja laskami z #showup i zacnymi polami #zboze żeby pewne osoby mogły sobie pokazywać #cycki do woli bez #heheszki z #elfik.
Jednocześnie ostrzegam, że stoi za mną ekipa z #patostreamy i #przegryw, a #warsawshore i #bigbrother stanowią solidne rezerwy zasobów intelektualnych. Do transmisji walk zgłosiło się #elevensports rezygnując tym samym z #reklamy.
Niechaj toczy się #afera, niechaj ten #gownowpis niesie się w świat!.
Forza #rk88. Forza Gerwazy Cugowski!!! Forza #orlen!!!! Forza 100 milionów!!!!!!
Pobierz S.....k - UWAGA! Ja @Szanowny_Wykopek oficjalnie wypowiadam wojnę #f1 #echasanoku i #...
źródło: comment_IoxiBJHyeiuyEpuVgQ3kJMqcikPqmefU.jpg
  • 13
@Mr_Squno: Moja mama mówi żeby nie przejmować się jakimiś randomami z wykop.pl, a czasem to i nawet prawdziwy mężczyzna łzę uroni.. Zabolało, zapłakałem cicho, ale pod kocykiem się nie liczy, więc teraz możemy wymienić się ciosami. Może się czymś nie zarażę od Ciebie.