Wpis z mikrobloga

Czwarty koncert Rammsteina za mną :)

Było wszystko, przepotężna scena, masa dymu i ognia no i zajebista setlista. Oczekiwałem, że "Deutschland" w wersji na żywo będzie bardziej dynamiczny (tak jak w teledysku, gdzie energia z nich kipiała). Było dość statycznie. Odhaczone.

Takie moje spostrzeżenie. 3 lata temu byłem zmuszony kupić bilety na trybuny bo na płytę już nie było. Szkoda mi było jak cholera, bo z jednej strony fajnie się ogląda efekty z daleka, ale no właśnie, to dalej oglądanie z daleka. Nie poczujesz tego ognia na swojej twarzy. Więc tak długo jak będę mógł to będę brać bilety na płytę.

Mimo wszystko ta publiczność była jakaś taka... niemrawa. Niektóre kawałki się słucha i ogląda, a na niektórych skacze i napie*dała, a zestawiając publiczność z 2011, gdzie wyszedłem z Ergo Areny ledwo żywy do wczorajszej publiczności, jakoś tak średnio. Ale wtedy też mniej osób nagrywało na telefonach. No i byłem w Golden Circle więc też była różnica. Nawet jak popatrzyłem na obszar przed sceną to było spokojnie.

Ale co się wyskakałem na "Deutschland" to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Śmiać mi się chciało wczoraj z momentu z flagą LGBT, bo przypomniałem sobie jak wychwalany był zespół za swoje odważne podejście do historii przez media prawicowe. A tu taki zonk. Nie oceniam, zespół ze swoimi kontrowersjami i pomysłami jest tak złożony, że specjalnie bym sie tym nie przejmował

#rammstein
  • 7
Nie poczujesz tego ognia na swojej twarzy. Więc tak długo jak będę mógł to będę brać bilety na płytę.


@nightfly: Byłem na trybunach, z racji tego, że dostałem słabe miejsce to przed koncertem poszedłem na koronę stadionu idealnie naprzeciwko sceny(widoki miałem zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale chyba najdalej ze wszystkich możliwych miejsc. W każdym bądź razie jak puszczali płomienie to było czuć je na mordzie. Robotę
@pkrr: wobec tego polecam dla ciekawości poczytać komentarze pod artykułem na wp.pl dotyczącym koncertu xD

https://gwiazdy.wp.pl/teczowa-flaga-na-koncercie-rammsteina-zespol-poparl-srodowisko-lgbt-6406280646784641a/komentarze

Jestem pewien, że zespół nie pozbiera się po takiej krytyce, ba, tyle osób zadeklarowało, że więcej nie przyjdzie na ich koncert, że już nie mają po co przyjeżdżać do Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)