Wpis z mikrobloga

-Byłeś w Stolicy?
-Nie.
-No właśnie, a ja znam kogoś kto był i opowiedział mi to i owo. Wiesz skąd przyjechali sloiki do Warszawy?
-Ze wsi.
-No właśnie, komuniści po wojnie zwozili ich z całej Polski. A myślisz, że to taka łatwa sprawa wysiąść na stacji na Podlasiu, złapać w siatkę zwinnego, silnego chłopa i wywieźć go poza granicę województwa?
-Chyba nie
No jasne, że nie. Udało im się to zrobić tylko dlatego, że wywozili tylko takich, co nie umieli #!$%@?ć przed siatką, albo byli największymi głąbami na gospodarstwie i Sołtys sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Warszawy, pozenili się, porobili dzieci, świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty. Ale co z tego skoro ich serca pompują tę samą krew. Są potomkami człowieka który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę. Więc nie uważam, że naszym chłopakom w Krakowie brakuje luzu, kapujesz?

#krakow #warszawa #polska #patologiazmiasta #patologiazewsi #humorobrazkowy #heheszki
GlenGlen12 - -Byłeś w Stolicy?
-Nie.
-No właśnie, a ja znam kogoś kto był i opowiedzi...

źródło: uf3PFzygaywG2SV1

Pobierz
  • 33
@GlenGlen12: cały mem to taka sama sraka jak ta gadka pazury z filmu. Sprzedawali murzynów ich własni wodzowie i sprzedawali najlepszych. Jak nie sprzedawali swoich to napadali na plemię obok i sprzedawali najlepszych stamtąd. Kto by chorego, małego, chudego niewolnika brał na podróż przez ocean? Nikt tu nikogo w siatkę nie łapał.
@GlenGlen12: byłem dzisiaj w lesie w Warszawie i dementuje doniesienia! Tak się ubierają ludzie, którzy przyjeżdżają do Warszawy z innych miast ma grzyby ( ͡° ʖ̯ ͡°)