Wpis z mikrobloga

@LowTestBoi: @extra_virgin:
W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro nie mogla zejść niżej. Chyba, że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi pewna kobieta poważnie zainteresowana kupnem męża.
Na pierwszym piętrze wisi tabliczka:
"Mężczyźni tutaj mają pracę"
-To już coś, mój były
  • Odpowiedz
@extra_virgin: "tinder studies" poważne badania z appki na szybkie ruchanie.
Z moich badań wynika, że proporcja wynosi 100:0 na rzecz facetów z hajsem. Przebadałem 100 wybranych dziwek i żadna nie chciała się ruchać za darmo.
  • Odpowiedz
@Dolan: @LowTestBoi: to dowodzi trzech rzeczy:
- dla znakomitej wiekszosci bab wyglad to nigdy nie jest pelnia skali, trzeba dopelnic osobowoscia, zyciorysem, pieniedzmi czy kompatybilnoscia z oczekiwaniami i jej osobowoscia; czemu wiec nie jest to ujete w badaniu, chocby jako wzmianka...?
- to proste: bo one same nie sa tego w wiekszosci swiadome. Jeszcze dosadniej: one same nie wiedza czego chca :)
- test dotyczyl tylko tinderowek? Bo jak tak
  • Odpowiedz
@LowTestBoi: i tak samo wiarygodną w porównaniu z populacją całkowitą.
Masz t7 ludzi, którzy przybyli na tindera w konkretnym celu, spotkanko i ruchanie, vez zbędnych pierdół. Najważniejsze kryterium: wygląd. Czego innego się spodziewać?
  • Odpowiedz
@LowTestBoi: może dlatego, że doszli do wniosku, iż wpływ tej informacji na ich biznes jest znikomy?
Może wiedzą, że w przeciwieństwie do obsesyjnych przegrywów, większość ludzi ma #!$%@? na wasze mantry oraz informacje z Instytutu Badań Tindera?
A może ty powinieneś przestać się zabawiać tanią erystyką, bo to też trzeba umić.
Aha, możesz teraz, jak to wściekłe zielonki mają w zwyczaju wrzucić mnie na czarnolisto i triumfalnie tu to swoje zwycięstwo
  • Odpowiedz