Wpis z mikrobloga

Mirki, po weselu w dwikozach zadzwonilismy ze znajomymi po taxi znalezione w intenecie aby nas odwieźli do hotelu PTTK w Sandomierzu około 3 w nocy. "Taksówkarz" przewiozl nas 8km bez wlaczonego taksometru i powiedzial 70zł. Poszedłem do pokoju po pieniądze, w trakcie czego koleżanka ze swoim chłopakiem dała 50zł i poszli spać. Ja zszedlem na dół z gotówką i poprosiłem paragon, taxi stwierdził że nie włączył taksometru ale po chwili powiedział że dostane paragon i wydrukował to co załączam mówiąc przy okazji że należy się 70 zł. Nie wiedząc że koleżanka dała już 50 zł dałem kwotę którą mi powiedział. Gdy się rozeszliśmy dowiedziałem się że już dostal pieniądze. Czuję się oszukany, że taksiarz sam z siebie nie powiedział że już dostał pieniadze. Dzwoniłem do niego, pierwszy telefon odebrał i na moje słowa o nadplaconej kwocie powiedział ok że odda ale się rozlaczył, później już nie odbierajac. Następne połączenia odrzucał przez dłuższą chwile po czym odebrał mówiąc że nie wie o co chodzi i żebym to zgłaszał na policję, co też jutro zrobię.
Czy można coś więcej?
#taxi #taxizlotowa #wykop #wykopefekt
Pobierz
źródło: comment_a2XJVZIMTDqtjKo4XASzh5LbNoscxdol.jpg
  • 171
@Krowa_i_kurczak: Zresztą, nie raz taxiarze zadzierają ze mną na drogach, np próba wymuszenia odszkodowania częstą praktyka, pamiętam jak raz we mglę mi z dupy wyhamował jak było zielone na samym środku, trochę ździwko miał, bo zobaczył trupa starego który dostał nówka hamulce, on jakim 20 letnim pastuchem był.
@Lardor: Ty masz cos z deklem. Może lepiej nie czytaj wiecej w internecie. Wszyscy Taksiarze to oszuści i złodzieje i tylko patrzą jak tu odszkodowano wyrwać. Byleś kiedyś w mieście widziałeś i ile Taxi jeździ? Ogarnij sie. We Wrocławiu też FREENOW przejęło rynek sam korzystam w koncu tanio i z Polakami.
@Fred0210 wychodzę, i sporo się poruszam po drogach, pracuje jako kierowca i weekendowo też dorabiam więc wiem jak jest na polskich drogach. Znów mówisz mi że siedzę w piwnicy a nic o mnie nie wiesz, przestań mnie gościu oceniać co robię jak nic takiego ci nie pisałem. Ocenę ciebie tworzę po tych gnitach które piszesz. A nie wyciągam wniosków z dupy.
@Fred0210: Nie wiem co tak bronisz tych taryfiarzy, ale ludzie ich nie lubią, mają złą opinię a opinia nie bierze się z nikąd to samo tyczy się kierowców ciężarówek, BMW, wyborców PIS-u PO, księży, kiboli, narodowców, LGBT i handlarzy samochodów. Srzargali sobie opinie dużo ludzi ich unika, uber takich jaj nie odwala jak oni, czyli protesty blokowanie połowy miasta, kiedy ludziom się śpieszy, notoryczne oszustwa i wymuszenia. Podstawą by to widzieć
@Lardor: Zgadzam sie z tym co napisałeś. Zasłużyli sobie na tą opinie ale miasta sie zmieniają i jak ktoś mieszka w miescie to wie którzy to naciągacze. Wystarczy zapytać, ile to bedzie kosztowało i po problemie, jade albo szukam czekos tańszego. To takie trudne? Lepiej dac sie naciągnąć i potem żale na wykopie ze mnie oszukał jakis dzban który ponoć jest niedorozwojem.