Wpis z mikrobloga

@Garztam: te co teraz teoretycznie mam już dosyć długo, ale potencjometr spieprzył się po max roku użytkowania i od tego czasu się z nim męczę

Teraz bym sobie coś nowego kupił, ale to działa na zasadzie, że może model X, ale w sumie model Y jest niewiele droższy a sporo lepszy, i ostatecznie wychodzi że bym musiał z 300-400zł na to wydać to zawsze stwierdzam że jednak za drogo i męczę
@Zgrywajac_twardziela: to też jest głupie myślenie, albo na przykład kupowanie butów co roku, bo stare się psują. Kupiłem kiedyś buty za chyba 80 funtów i nosiłem je 5 lat xD i nadal je mam tylko już nie śmigam w nich po mieście tylko tak bardziej przy domu, ale to też się inaczej patrzy jak pracujesz za granicą i możesz sobie pozwolić na kupienie od razu czegoś lepszego i droższego.
Tak to
@EscPL: tylko i wyłącznie wokółuszne, najlepiej zamknięte, oczywiście że do kompa z tym że nie potrzebuje kompletnie tych gamingowych a zależy mi na jak najlepszej jakości dźwięku bo trochę #audiofil jednak, i sporo takich teoretycznie drogich i dobrych zupełnie mi brzmieniem nie przypasowały toteż boję się tak w ciemno kupować eh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Zgrywajac_twardziela: Też audiofil here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U siebie mam HyperX Cloud II już ze 2 lata - zamknięte, dobrze wyciszają, bardzo mi pasują zarówno do gry jak i muzyki/filmów. Do tego karta dźwiękowa ASUS Xonar DX i taki setup mi się podoba, dobra jakość w dobrej cenie (ale bez karty też daje radę).

@EscPL:

U siebie mam HyperX Cloud II już ze 2 lata - zamknięte, dobrze wyciszają, bardzo mi pasują zarówno do gry jak i muzyki/filmów. Do tego karta dźwiękowa ASUS Xonar DX i taki setup mi się podoba, dobra jakość w dobrej cenie (ale bez karty też daje radę).

Ja chce bez mikrofonu na pewno, i tak nie będę z niego korzystał, a w tych co miałem to przeważnie się gdzieś zahaczył