Wpis z mikrobloga

Orientuje się może któryś Mireczek który był w #turcja jak tam wygląda sytuacja z #wykopjointclub ? Lecę z ekipą na tydzień i chcieliśmy na miejscu coś lokalnego zdobyć. Idzie coś wyhaczyć od localsow bez problemów czy dużo zachodu?
  • 10
Nie radze, posiadanie jest karane bodajże do 2 lat. I napewno nie ogarniać na własną reke na mieście bo jeszcze żywy nie wrocisz. Mi zalatwil ziomek z hotelu Turek i sam mi odradzał załatwianie na miescie bo predzej kose niz trawke zobaczysz. Na marginesie dodam ze to co zalatwil nie ukrywali dupy więc jak dla mbie gra nie warta świeczki.
@matador74 obczaje co to
@jj86 czytałem, że jest to karalne ale myślałem, że tak jak wszędzie, że zawsze jakiś locals się znajdzie który poratuje. W krajach zachodnich Turcy słyną z gonienia tematu myślałem, że to mają już we krwi ( ͡º ͜ʖ͡º) ale dzięki za przestrogę. Szykuje się tydzień mocno alkoholowy w takim razie.
@teehror: #!$%@?, typowo polaczkowy strach przed ciapkami. Gdzie będziesz? W Stambule idzie ogarnąć dość dobry hasz i rzadko dobre zioło, częściej jednak marny outdoor. Szukej młodych ciapków & just be nice, to dasz radę i nic się nie stanie.
@Szelma231 miasto Alanya, typowo turystyczne miasto więc też myślałem, że jak turyści to i popyt na tego typu rzeczy. Ogarnialem już w innych państwach ale to na zachodzie, gdzie ciapaci sami podchodzili i pytali czy nie chce, lub w Czechach gdzie kulturalnie pytałem i zawsze ktoś poratował. Tutaj jednak totalnie nie wiem jak to wygląda.
@teehror: Jak wszędzie, młodziaki palą, osmańcy palą też starzy, zamiast tankować jabole, co się chwali. W barach z sziszami często obracają towar. Wyglądaj jak chłop, nie frajer do oskubania i bądź miły to będziesz zadowolony xd