Wpis z mikrobloga

Po ponad 10 latach przerwy wróciłem do jazdy na rowerze górskim. Przyjechalem w rodzinne strony na dolnym sląsku i to co zastalem w sklepach rowerowych przeroslo moje oczekiwania. Sklep w miejscowosciach <40k i <30k sa super wyposazone. Nie mam na mysli tylko wypasionych rowerow, ale półki uginaja sie od kasków, liczników, ubrań, itd. Ciekawe czy przeklada sie to na ilość ludzi na sciezkach i szlakach. Skoro sklepy sa pełne to ktos to musi kupowac... #mtb #rower #kolarstwo
  • 7
@lufi: Możliwość sprzedaży online wpływa na takie zwiększenie stanów magazynowych w nawet niewielkich sklepach regionalnych - bo ich zasięgiem jest nie tylko wioska. W dodatku w tym sektorze marże podobno są na tyle wysokie że opłaca im się coś nawet dłużej przetrzymać.
Polecam mega to wideo skoro wróciłeś do MTB, ja identycznie! :) Jestem aktualnie na etapie z 1:03 :D
Saeglopur - @lufi: Możliwość sprzedaży online wpływa na takie zwiększenie stanów maga...
@Saeglopur: heheh ja tez, na razie oparlem sie przed kupieniem koszulki za 300 pln i mysle ze caly sprzet wybralem rozsadnie rozsadnie; po spedzeniu paru wieczorow na forach dziwie sie, ze mozna jezdzic na sprzecie tanszym niz 10k
chcialem kupic smar do lancucha, pani zaproponowala na warunki suche albo mieszane, dalej sie zastanawiam czy dobrze wybralem