Wpis z mikrobloga

@MinisterPrawdy ale to jest mem
Mnie w sumie bawi xD
Nie mam nic do tych alertów, ale sam fakt, że powiadomienie na poprzedni dzień przychodzi drugiego dnia jest jak dla mnie niepojęty
Powinni nad tym trochę popracować, żeby nie przychodziły np 3 w tym samym momencie lub z jednodniowym opóźnieniem
Haha

Dwa razy otrzymałem z ostrzeżeniem a nic się nie działo, nawet kropelka deszczu nie spadła z nieba xD( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mateo9311:

Ale zdajesz sobie sprawę, że u ciebie na wsi może być spokój a 5 km dalej wichura może zrobić rozpierduchę?
@paulinnaa: idealne - ktoś wziął pieniądze za "system" i teraz musi w końcu udowodnić, że to jest do czegoś przydatne - i jest! System przydaje się do wysyłania smsków, które od dawna - u mnie na przykład - są na liście zablokowanych.
@glonstar: Może po prostu ustawą wprowadzić ogólnokrajowe ostrzeżenie? Coś na zasadzie: "Polacy mają zachować ostrożność ze względu na pogodę". Nie trzeba będzie wydawać kasy na RCB.

( ͡º ͜ʖ͡º)
@jurabos no dlatego już wyżej napisałam, że powinni dążyć do tego, żeby to działało jak trzeba.
Od czasu do czasu można dostać smsa o zagrożeniu mimo, że nic się nie stanie, bo pogoda nie jest w 100% przewidywalna, ale czasem już jest to przesada i później nikt tego nie będzie brał na poważnie