Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to całe skrajne prawactwo obecne dzisiaj na Wykopie było w latach '90 uśpione, ale wtedy takie "lewackie" i promujące "marksizm kulturowy" filmy jak #xena czy #rodzinazastepcza nie budziły żadnych, nawet najmniejszych kontrowersji. Wyobrażacie sobie by dzisiaj powstał film gdzie lesbijki biją, pomiatają i pogardzają facetami, a rodziny w Polsce adoptują czarne dzieci?!!!!! Przecież Wykop by zapłonął.
Dzisiaj kontrowersje i agresję wzbudza nawet tęcza czyl oliwkowy kolor skóry postaci z Wiedźmina.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #takaprawda #lgbt
chanelzeg - Nie wiem czy to całe skrajne prawactwo obecne dzisiaj na Wykopie było w l...

źródło: comment_bIPlay7JwpUd4NfaEcSEXjW6DMmPLz1j.jpg

Pobierz
  • 48
@jombl:

jeszcze ich wtedy na swiecie nie bylo

No to wiem, ale przecież taka #!$%@? ideologia nie narodziła się wraz z nowym pokoleniem, ktoś musiał to zaszczepić.

@xandra:

Ja oglądałam na Polsacie odcinek, w którym była scena jasno wskazująca, że się zaraz pocałują i... ekran zrobił się czarny xDDD

Przecież tam wielokrotnie Xena mówi do Gabriele, że jest całym jej życiem i bez niej jej życie traci sens.
@chanelzeg Nie chcę Ci psuć narracji ale w ostatnim odcinku obie zostały ukrzyżowane o ile pamiętam przez chrześcijan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym, to bardzo dobrze pokazuje jak nahalne działania środowisk lgbt powodują zniechęcenie większości społeczeństwa to osób homo.
Im więcej prowokocji tym większa niechęć, a potem krzyk - olaboga homofobia!
Co do rzekomego rasizmu to Polska od dawna jest oceniana przez kolorowych jako jedno z najbezpieczniejszych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@chanelzeg: wtedy nie było internetu i forów internetowych - nawet nie zdajecie sobie sprawy w jakiej bańce informacyjnej żyjecie (i żyjemy) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

To co na wykopie wchodzi na główną z płomieniem i powoduje kilkudniowy pieczenie dupska u setek użytkowników, nigdy nawet się nie pojawia w szerszej dyskusji i 99% społeczeństwa nawet nie wie o tych "problemach" xD
To co na wykopie wchodzi na główną z płomieniem i powoduje kilkudniowy pieczenie dupska u setek użytkowników, nigdy nawet się nie pojawia w szerszej dyskusji i 99% społeczeństwa nawet nie wie o tych "problemach" xD


@powaznyczlowiek:
No nie bardzo, media typu #tvpis podejmują te tematy i rozbudzają różnego rodzaju ksenofobię czy rasizm u milionów Polaków.
Zresztą, nawet bez mainstreamowych mediów, patrząc na Facebook czy YT i popularność skrajnie prawicowych kanałów to
To co na wykopie wchodzi na główną z płomieniem i powoduje kilkudniowy pieczenie dupska u setek użytkowników, nigdy nawet się nie pojawia w szerszej dyskusji i 99% społeczeństwa nawet nie wie o tych "problemach" xD


@powaznyczlowiek: niestety nie mogę się zgodzić. Może tak było parę lat temu, ale odkąd mój rozkochany w PiSie teść ogląda reżimową, to co rusz słyszę od niego podobne komentarze (LGBT jako zagrożenie, Niemcy dalej źli, itp.).
@chanelzeg: jeszcze nikt nie wiedział że są jakieś tajemne ideologie lgbt i inne sorosy wciskające to ludziom na siłę.

Swoją drogą po części to oburzenie jest oczywiście przesadzone, ale po części są filmy które przedstawiają choćby silne kobiety i homoseksualizm w zręczny sposób i nikt nie ma z nimi problemu (choćby praktycznie zero narzekania na stranger things), a z drugiej są filmy które naprawdę odwalają jakiś cyrk ideologiczny i to w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shiromaru: twój tata, z całym szacunkiem dla niego, nie jest reprezentatywną grupą społeczeństwa, tylko przykładem anegdotycznym. Żeby móc powiedzieć cokolwiek na ten temat, trzeba by zbadać ile % Polaków ogląda wiadomości i ile % z nich w ogóle ekscytuje się tymi informacjami - ponieważ jesteś w wykopowej bańce to wydaje ci się oczywiste że jest to 100% ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@chanelzeg: w sumie to samo,
w sumie to samo, z tym że 3-4mln ludzi to zaledwie 10-12% uprawnionych do głosowania, a i to przy mega pesymistycznym założeniu, że wszyscy oni bezkrytycznie biorą udział w tej nagonce ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@powaznyczlowiek:
Tak, ale zwykle są to osoby bardziej zaangażowane politycznie i w zdecydowanej większości idą na wybory więc ich oddziaływanie na ich wynik może być wyraźnie wyższe niż te 10%. Do tego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chanelzeg: no i po raz kolejny dowód anegdotyczny i przypuszczenie z dupy ( ͡~ ͜ʖ ͡°) wcale się nie dziwię, że masz takie wrażenie bo tak właśnie wygląda każda "dyskusja" na wykop.pl

Popatrz na wyniki partii skrajnie prawicowych i sam sobie odpowiedz na pytanie jaką moc oddziaływania mają ich wyborcy xD
Popatrz na wyniki partii skrajnie prawicowych i sam sobie odpowiedz na pytanie jaką moc oddziaływania mają ich wyborcy xD


@powaznyczlowiek: Licząc partie ze skrajnie prawicowymi programami to PiS+Narodowcy+Korwin mają ponad 50%.
twój tata, z całym szacunkiem dla niego, nie jest reprezentatywną grupą społeczeństwa, tylko przykładem anegdotycznym. Żeby móc powiedzieć cokolwiek na ten temat, trzeba by zbadać ile % Polaków ogląda wiadomości i ile % z nich w ogóle ekscytuje się tymi informacjami - ponieważ jesteś w wykopowej bańce to wydaje ci się oczywiste że jest to 100% ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@powaznyczlowiek:

1. teść*

2. Jest reprezentatywnym przedstawicielem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chanelzeg: PiS to nie jest prawicowa partia #!$%@? xD

@shiromaru: skoro tak mówisz to na pewno tak jest ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Dzięki za "dyskusję" chłopaki, ja tu wysiadam - widzę że wygodnie wam tam gdzie jesteście więc i tak do niczego was nie przekonam