Wpis z mikrobloga

Miraski, pomozcie, bo jak sie bawic to sie bawic, Firminka mam, ale jak patrze na staty Richarlisona to mam mokro

Firmino z Engine

Richarlison z Maestro albo Finisherem

Fajnie by bylo jakbyscie to jakos uzasadnili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut

kto bedzie lepszy na RCAM w 4231 / CM w 41212(2) ?

  • Firmino 93 Flashback 65.4% (17)
  • Richarlison 92 Futties 34.6% (9)

Oddanych głosów: 26

  • 12
@iti1986: firmino mi w kazdym meczu krwi napsuje gdy gram na niego, richarlisona przepalilem bo nie powalał, fajne ma strzaly, szybki jest i dosc zwrotny ale #!$%@? mnie, bo spodziewalem sie wiecej xD nie wart 300k. glos na firmino
@iti1986: Mam wypożyczonego Firminho, w 6 meczach 19 bramek na napastniku xd Fakt, zagrałem nim 2 mecze w SB, ale na legendarnym na klasie światowej na składy 88/92 xd Strzelał z każdej pozycji, szkoda, że nie zrobiłem jego FB, nie miałem go jak zmieścić to składu, ale ciul tam dzisiaj/jutro wleci pewnie R9 xd miałem nikogo nie robić już, a zostały mi składy 83/84, ikona, i 88 z ikoną, zawodników mam,
@ellenfelek: fajna recenzja, ale kosztuje obecnie 250k, a mi zostalo jeszcze kilka niewymiennych kart w klubie, wiec wyszloby +/- jakies 100-150, maksymalnie

@wielkidym123: w jakiej formacji i na ktorym CAMie?

@Wojtini1996: sb nie oddaje do konca tego co gosc potrafi, ale mam z nim pewien problem, Richarlison z racji postury wydaje sie byc idealny, 5*wf robi roznice i na ataku mam R9 i Cruyffa, wiec dla zadnego z nich
@iti1986: Wiem, że nie oddaje, dlatego nie pisałem, że wszystkie bramki strzelił online, ale i tak fajnie strzelał.

Jak tam gruby Ronaldo? Bo prawie go kończę. Kompletny/absolutny napastnik in game? Nadaje się na samotnego ST w 4231? Nie widać 81 staminy u niego? Do tej pory nie za często się na niego grało, bo był drogi, teraz pewnie będzie w co drugim składzie xd