Wpis z mikrobloga

@Gonzi: #!$%@? xD
Tu się plują o wszystko, że już nawet mnie nie ruszy żaden homo wątek xD
Norma po prostu w Netflixie. Oni robią i robią jak chcą i jakie mają zalecenia. Mają być czarni - dadzą czarnych, chcą mieć czarnych w obsadzie - będą czarni w obsadzie.
@pjoooter Jeśli w książkach był jakiś homowątek to czemu miałoby go nie być w serialu

Jeśli w książkach nie było homowątku to czemu miałby być w serialu

Sapkowski wziął znowu piniondze z góry czy jak to tym razem było? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pjoooter: niby norma, wiem, że moje zdanie mogę sobie wsadzić w rzyć ale no mogli by przecież robić seriale np sex education gdzie wątki homo spoko, pasują, nie przeszkadzają, ale w wielu tych serialach są tak kuwa na siłe, że aż mnei skręca, przy czarnych elfach też dostaje skrętu kiszek xD Gra o Tron zrobiła to idealnie apropo czarnych aktorów, wpierniczyć było kupców z zerrikani czy jak sie to pisze i
@Gonzi: @dr_rb: a czemu? Bo mogą, w dupie mają zdanie innych xD
Mi się znudziło #!$%@? na to, już nawet jak coś oglądam na Netflixie i przez 30minut filmu albo 2 odcinki serialu nie ma wątku homo to myślę "CO DO #!$%@??" XDDD
@redo123: fikcyjną postać, której wygląd jest jasno określony w książce. Jakie to ma znaczenie czy fikcyjna czy nie? W przypadku małej syrenki uważam, że to jeden pies, ale w przypadku Wiedźmina to już trochę inna kwestia.
@Cinkito: twórcy nie mają obowiązku trzymać się wszystkiego co zostało napisane w książkach, mogą stworzyć swoją własną wizję luźno opierając się na materiale źródłowym
@redo123: Tyle że oni ciągle sugerują, że będzie 100% jak w książkach nawet showrunnerka wykłóca się o brodę bo przecież Geralt nie miał w książkach to w serialu też nie może mić xD A w między czasie srogie akcje z podmienianiem rasy postaci, zmienianiem linii czasowej i inne radykalne zmiany ale mam beke z takich ludzi.
@redo123: i rozumiem, że nie widzisz różnicy pomiędzy jakimiś drobnymi zmianami czy zasadniczo luźną adaptacją, a wpisaniem do świata wiedźmina, który można umiejscowić mniej więcej w średniowiecznej Europie czarnego wiedźmina? Z długimi białymi włosami? No to by przecież komicznie wyglądało. Ciekawi mnie jaki byłby ryk gdyby Black Panther zagrał biały aktor.
@Cinkito: Widzę różnicę, ale co to ma do rzeczy? Nie widzę powodu dla którego twórcy adaptacji musieliby się koniecznie trzymać opisów z książek i nie mogli niczego zmieniać według własnego uznania. Każdą adaptację traktuje jako odrębne dzieło oderwane od oryginału i nie mam problemu z tym gdy całkowicie się od niego różni. A gdyby postać Black Panther zagrał biały aktor pewnie byłby duży ryk, tak samo jak w przypadku gdyby Geralta
@redo123: to jest Twoje podejście, ale większość osób w jakimś stopniu przywiązuje się do danych postaci czy opisów podczas czytania książki, ma jakieś swoje wyobrażenia i nie podoba im się jak nagle w adaptacji reżyser się ich nie trzyma. Skoro serial jest reklamowany jako Wiedźmin to niech się trzyma tego co było w Wiedźminie. Gdyby serial był nazwany opowieści ze świata wiedźmina i główną rolę grał jakiś wymyślony na potrzeby serialu