Wpis z mikrobloga

@Zoltar999999 no też się troszkę zawiodłam ale może będzie lepiej :D pisała na yt na czacie że w przyszłym tygodniu Q&A wleci na yt a zaraz później live'ik więc może nie będziesz musiał czekać 30 lat XD :D
@corryand no pisała że ona sie niby nie spodziewała nagrywania tego vloga i dlatego to tak wyszło, bo musiała opowiadać z głowy i wymyślać bo nie była przygotowana XD w takim razie po co to dodawać, i tak już czekaliśmy kilka tygodni to mogliśmy poczekać jeszcze kilka dni i jako pierwsze mogła dodać Q&A XD
@Gabka_xd: Zaraz minie miesiąc od dnia w którym nagrywali Q&A. Jak to w życiu bywa w takim czasie wiele się może zmienić. Większość osób czeka na odpowiedź co z tym Olem,no bo czym ona może nas zaskoczyć. W domu BB kochała wszystkich,chciałaby tam zostać na zawsze,chce mieć kontakt ze wszystkimi,zostaje w Warszawie,będzie chciała stworzyć swoją markę,etc. Wszystko wiemy. Musi czymś zaskoczyć tylko mam wątpliwości czy ma czym.
@patricia jak mam być szczera to jej osoba coraz mniej mnie ciekawi. Zwłaszcza po wczorajszym vlogu bo nie ciekawe jest to, jak ktoś nią kieruje i mówi co ma robić. Madzia sie w tym wszystkim zgubiła i zostały tylko osoby od PR'u, przez które niestety Magda jest przygaszana i mało widać jej, a dużo marketingu ;) I fakt, jedynym nie cichnącym tematem jest to, czego ona tak naprawdę chce od Olo i
@el_waryato Dla mnie to jest bezsens bo tak nią kierują że teraz zbiera hejt a bo to na live trzeba długo czekać, że sie nie chce wypowiedzieć na temat relacji z Olo, że usuwa story i inne takie XD A po jej odpowiedziach na komentarze wnioskuje że ją też już to męczy i zawsze podkreśla że to nie jej wina i że ona też by to chciala przyśpieszyć XD więc albo powinna
@Gabka_xd: ten filmik to jakieś nieporozumienie, taki rzyg po takim czasie? Bez kitu Aldona z psem Igora lepiej by to zrobili. Przez ten nieudolnie prowadzony pr Jukejka wychodzi mi juz bokiem, bo chociaz w programie byla lekko nierozgarnięta i gadała bzdury, to była autentyczna, a teraz to jakas kpina z widzów. I jeszcze ten pseudo-clikbaitowy tytuł w stylu Juszes, nie no trzymajta mnie.
@Zoltar999999 no tak, ale nic tym filmikiem nie wniosła więc ludzie obejrzą raz i już nie będą chcieli do takiego filmiku wrócić i tak pewnie będzie z każdym kolejnym jej filmem, no bo nie oszukujmy się.. strasznie nudno gada i nie ma już w niej tej spontaniczności i energii tylko wszystko wyreżyserowane i dopilnowane przez innych.
@Gabka_xd: tylko nasuwa się pytanie,czy nie poniosłaby jakichś konsekwencji prawno finansowych... skoro weszła w program chyba musi do końca grać taką rolę,sami wiecie że mają zapisane w regulaminie że pewnych rzeczy nie mogą mówić przez jakiś dłuższy czas,dopiero po tym czasie będą od tego jakby zwolnieni tak jak mówił Jarek Jakimowicz
@Zoltar999999: 26 tys wyświetleń w 24h...czy ja wiem czy to takie wow. Zwyciężczyni programu,pierwszy film więc ludzie są ciekawi co mówiła. Ona ma 260tys obserwatorów na ig,do tego reklamowała ją Juszes,Spiker,Milex,Jdabrowski(1.4mln na ig i 1.5 subów na yt)...pewnie psychofanki od wczoraj zapętlają ten interesujący materiał. Jeżeli nic ciekawego nie pokaże to to będzie równia pochyła. Q&A się będzie klikać bo na to ludzie czekają....ale później jak nie tchnie w siebie trochę
@el_waryato: Niby kierują nią specjaliści a wygląda to jak błądzenie ślepców w meandrach show biznesu. Ona miała potencjał,ludzie lubią słodkie przygłupie dziewczyny. A oni wsadzili jej kij w tyłek i kołek w usta. Teraz jest tak nijaka,że aż żal patrzeć. Mają miesiąc żeby to rozruszać, bo jak ruszy nowa edycja ludzie będą żyć tym co dzieje się w domu. !
@patricia no właśnie mi sie wydaje ze te 26 tyś to mało .. ludzie weszli, pooglądali raz i na tym koniec ;) jak oni ją chcą promować to powinni zrobić coś, żeby ludzie chcieli to oglądać i do tego wracać, a nie zanudzac sie przy czymś, co oglądali przez 3 msc xd mogliby chociaz dodać do tego coś ciekawego, jakieś jej śmieszne historie, przemyślenia, mogli pokazać coś z tego domu, czego nie
@Gabka_xd: w Magdzie na początku było spoko to że była mało konfliktowa z każdym tam miała jakieś interakcje (czy to z Maćkiem czy z Igorem, Marchewą, kimś ze słodziaków), więc była taka dość neutralna, autentyczna i mimo że #!$%@?ęła głupote to dało sie ją oglądać ba nawet miała jakiś fanów. W chwili kiedy #!$%@? ją zaczął maltretować i manipulować stała sie nieznośna i po części miałam wrażenie że głupsza no i
@Jasmonowayy poza tym w każdym wywiadzie mówi że Olo jest " milszy na zewnątrz " tak, jakby w programie był niewiadomo jakim chamem XD wiadomo, popełniał błędy jak każdy i czasem powiedział coś niemiłego, ale w przeciwieństwie do #!$%@? zawsze potrafił się przyznać do błędu i przeprosić.. potrafi być wobec siebie krytyczny i wie, kiedy robi coś źle a #!$%@?? Bezkrytyczny wobec siebie, narcystyczny, myśli że jest najlepszy na świecie i co?
@el_waryato no tak, ale nie powinno być tak, żeby ona dopiero na drugim końcu świata zdala od rodziny i znajomych mogła czuć się swobodnie ;) coś tutaj jest bardzo nie haloo, jeszcze trochę i ona żadnej decyzji nie bedzie mogła podjąć samodzielnie bo jej będą mówić nawet jak sie ma ubierać, gdzie i z kim się spotykać a wszystko po to, żeby oni czuli się dobrze i mogli nią bez problemu sterować.
@Deacon89: a ja się zastanawiam dlaczego z Aldony zrezygnował Olek, przecież na pewno byłoby mu łatwiej z jej pomocą szczególnie na początku. Madzia ma teraz od tego swoich przyjaciół, którzy na pewno nie zamierzają pomagać jemu. Prawdą jest, że na tym romansie zyskali w programie oboje, a profity z tego zgarnie teraz tylko ona
@Gabka_xd: Ale czym ona może kogokolwiek zaskoczyć? Jest nudna, monotonna, niczego sobą nie prezentuje. Żeby chociaż miała #!$%@?, to jeszcze byłaby szansa na medialny szum XD A tak? Nuda, proszę pana, nuda. Czekam na nową edycję, ludzików z poprzedniej usuwam do kosza :D
@Bb_2019: Madzia se jeździ nad morze a Oleh siedzi w tym czasie i selfiaki strzela pytając ludzi czy chodzą na siłownię,myślał że będzie łatwo, tymczasem robi się coraz trudniej, widać że szuka ludzi co by chodzili do tej jego siłowni,miał robić za osobistego trenera czy jak to się teraz tam to nazywa
@Bb_2019 może Madzia mu powiedziała że spoko luzik, jej przyjaciele pomogą tez jemu i wypromują ich oboje skoro Magdzie na nim zalezy a tu lipa, promują to, co im zdaniem bardziej sie opłaca. Poza tym Olo nie pasuje do ich ideologii LGBT bo nie jest gejem i nawet na geja nie wygląda, a oni wiadomo, junikorny, różowy glitter i te sprawy XD poza tym jedna laska gdzieś dobrze napisała że Patryczon już
@Gabka_xd: ogólnie jak Jukejka chciała wykorzystać swój potencjał to mogla ogarnac sobie dodatkowy papierek odnośnie dietetyki (skoro juz wstepnie ma magistra z biotechnologii żywienia) i zrobic to tak ze uklada diety a np Oleh treningi i by mieli dobrą spółe. Tam by sobie w międzyczasie coś kombinowała z modą (aczkolwiek modą tego nazwac sie nie da). Ale nie hihi patryszon powiedz mi jak życ plz
@Zoltar999999: akurat Olo na siłowni pracuje i to dużo ale nie pokazuje tego :) on się ogarnie ale zajmie mu to wiecej czasu niz Magdzie bo nie sztabu ktory za nim stoi. On ma o wiele wieksze szanse na sukces bo jeat autentyczny i spontaniczny nawet jak czasem cos palnie co oburzy ogladaczy. Madzia po ustawieniu przez patryszona i rexi stracila cala naturalnosc, jest sztywna jak kij od szczotki. Widac na