Wpis z mikrobloga

@Gabka_xd: niestety muszę się zgodzić... U Magdy coraz bardziej widać to, że kieruje nią management. Ogromna szkoda bo ludzie pokochali ją taką jaka była w BB, chociaż czasami gadała głupoty to było to na swój sposób słodkie. Cały czas mam nadzieję, że nie da sobą kierować tak do końca bo teraz zbiera za to tylko hejt
  • Odpowiedz
  • 2
@Bb_2019 oni powinni dawać jej rady, podpowiadać czasami jakby czegoś nie wiedziała i szukać zleceń a nie zatracać jej osobowości dla swojego " widzimisie " bo teraz tak naprawdę nikt nie ma z tego korzyści ;)
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: ten filmik to jakieś nieporozumienie, taki rzyg po takim czasie? Bez kitu Aldona z psem Igora lepiej by to zrobili. Przez ten nieudolnie prowadzony pr Jukejka wychodzi mi juz bokiem, bo chociaz w programie byla lekko nierozgarnięta i gadała bzdury, to była autentyczna, a teraz to jakas kpina z widzów. I jeszcze ten pseudo-clikbaitowy tytuł w stylu Juszes, nie no trzymajta mnie.
  • Odpowiedz
@Zoltar999999: no co zarabiają sobie na niej, a ona jest dla nich tylko produktem. Dodatkowo pewnie jakieś #!$%@? typu Madziu no przecież sie przyjaznimy ja wiem jak dla ciebie będzie najlepiej. Ale że matka w tym siedzi to #!$%@?.. Chyba bym wolalała #!$%@? wąchać syry niż sprzedawać własne dziecko( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zoltar999999: szkodza mi Jukejki bo właśnie w domu WB czuła większą swobode dlatego chce tam wrócić i zostać. Tak to zawsze będzie tylko marionetką. Nawet gdyby z tym Olkiem chciała być to niestety nie ona o tym decyduje. Współczuję jej takiego życia w klatce. Paradoksalnie w domu WB miała więcej wolności.
  • Odpowiedz
  • 2
@Zoltar999999 no tak, ale nic tym filmikiem nie wniosła więc ludzie obejrzą raz i już nie będą chcieli do takiego filmiku wrócić i tak pewnie będzie z każdym kolejnym jej filmem, no bo nie oszukujmy się.. strasznie nudno gada i nie ma już w niej tej spontaniczności i energii tylko wszystko wyreżyserowane i dopilnowane przez innych.
  • Odpowiedz
  • 8
@Jasmonowayy mi sie wydaje, że ona też by chciała tym wszystkim inaczej pokierować, żeby to wszystko inaczej wyglądało, ale jak to Magda, boi się przeciwstawić innym żeby nikogo nie urazić i żeby nikomu nie było przykro. Zarzucali wszyscy Olkowi że chce sie na niej wybić, a tak naprawdę robią to chyba jej " przyjaciele "
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: właśnie oglądam relacje na IG Projekt Plaża. Ewelina i Patryczon, cały czas "czuwają" nad Madzią. Ok. 17 minuty prowadzący zachęca publiczność do zadawania pytań i...spanikowany Patryczon, od razu daje instrukcje Magdzie na ucho :(
  • Odpowiedz
  • 8
@el_waryato właśnie widziałam .. to jest porażka co oni z nią robią, tak naprawdę nie pozwalają jej być sobą ona musi być teraz kims, kim tak naprawdę nie jest tylko po to żeby wpasować sie w ich wizje kariery dla niej. Dla mnie chore, powinna się z tego układu jak najszybciej wymiksowac.
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: tylko nasuwa się pytanie,czy nie poniosłaby jakichś konsekwencji prawno finansowych... skoro weszła w program chyba musi do końca grać taką rolę,sami wiecie że mają zapisane w regulaminie że pewnych rzeczy nie mogą mówić przez jakiś dłuższy czas,dopiero po tym czasie będą od tego jakby zwolnieni tak jak mówił Jarek Jakimowicz
  • Odpowiedz
@Zoltar999999: 26 tys wyświetleń w 24h...czy ja wiem czy to takie wow. Zwyciężczyni programu,pierwszy film więc ludzie są ciekawi co mówiła. Ona ma 260tys obserwatorów na ig,do tego reklamowała ją Juszes,Spiker,Milex,Jdabrowski(1.4mln na ig i 1.5 subów na yt)...pewnie psychofanki od wczoraj zapętlają ten interesujący materiał. Jeżeli nic ciekawego nie pokaże to to będzie równia pochyła. Q&A się będzie klikać bo na to ludzie czekają....ale później jak nie tchnie w siebie trochę
  • Odpowiedz
@el_waryato: Niby kierują nią specjaliści a wygląda to jak błądzenie ślepców w meandrach show biznesu. Ona miała potencjał,ludzie lubią słodkie przygłupie dziewczyny. A oni wsadzili jej kij w tyłek i kołek w usta. Teraz jest tak nijaka,że aż żal patrzeć. Mają miesiąc żeby to rozruszać, bo jak ruszy nowa edycja ludzie będą żyć tym co dzieje się w domu. !
  • Odpowiedz
  • 13
@patricia no właśnie mi sie wydaje ze te 26 tyś to mało .. ludzie weszli, pooglądali raz i na tym koniec ;) jak oni ją chcą promować to powinni zrobić coś, żeby ludzie chcieli to oglądać i do tego wracać, a nie zanudzac sie przy czymś, co oglądali przez 3 msc xd mogliby chociaz dodać do tego coś ciekawego, jakieś jej śmieszne historie, przemyślenia, mogli pokazać coś z tego domu, czego nie
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: w Magdzie na początku było spoko to że była mało konfliktowa z każdym tam miała jakieś interakcje (czy to z Maćkiem czy z Igorem, Marchewą, kimś ze słodziaków), więc była taka dość neutralna, autentyczna i mimo że #!$%@?ęła głupote to dało sie ją oglądać ba nawet miała jakiś fanów. W chwili kiedy #!$%@? ją zaczął maltretować i manipulować stała sie nieznośna i po części miałam wrażenie że głupsza no i
  • Odpowiedz
@Gabka_xd: A że Patryszon to jest taboret nie menadżer to jest tak jak jest. Nic konkretnego, rzeczy powtarzane na siłe. Lepiej by jej było bez jakiegokolwiek menadżera i zakończenie zabiegania atencji u swojej mamuśki, bo jest toksyczna w #!$%@?.
  • Odpowiedz