Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: Jestem w 1/5 i już forma mi troche mierzi, forma satyryczno-wyniosla o czyms co jeszcze nie istnieje ani nie ma linii orzecznictwa. Najwyzej edytuje ale już do 1:40 mam watpliwosci co do obiektywizmu i logika podpowiada aby nie brac prawodawstwa z innego panstwa jako pasujacego do warunkow krajowych.
@Spring90: @Szala: @ereak: Haloo tu kolejka obowiązuje, chyba ze ktorys zastapilby mnie na kwadrans, od godziny do toalety potrzebuje. A że zapowiada się, że pan młody bedzie udawał wytrysk, to moze i po piwku strzelimy. Tylko kobiet nie wpuszczać bo alkohol im szkodzi!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spring90: @Szala: @ereak: Haloo tu kolejka obowiązuje, chyba ze ktorys zastapilby mnie na kwadrans, od godziny do toalety potrzebuje. A że zapowiada się, że pan młody bedzie udawał wytrysk, to moze i po piwku strzelimy. Tylko kobiet nie wpuszczać bo alkohol im szkodzi!

@Fang: ja mogę zająć kolejkę bo mi sir nie chce
@Masuj: Szanuje za wybór wyśmienitego trunku na moim weselu rok temu też Bocian, niby polmos bielsko-biała a różnica między Ogińskim a Bociankiem ogromna, powiedział bym że Ogińskim to maszyny płukają przed rozlaniem prawilnej wódki XD