Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@specjalista_gamoniu normalnie jak śpisz to w fazie rem wyłączają Ci się mięśnie (oprócz tych od oddychania i gałek ocznych) żebyś nie zabił siebie czy kogoś jak śni Ci się, że goni Cię typ z nożem. Zdarza się, że wyłącznik przełączy się w złym momencie albo zbyt gwałtownie się wybudzisz i świadomość wraca, możesz patrzeć, ale nie możesz się totalnie ruszyć, często czuje się ucisk w klatce i pojawiają się omamy (ewentualnie włącza
@specjalista_gamoniu normalnie jak śpisz to w fazie rem wyłączają Ci się mięśnie (oprócz tych od oddychania i gałek ocznych) żebyś nie zabił siebie czy kogoś jak śni Ci się, że goni Cię typ z nożem. Zdarza się, że wyłącznik przełączy się w złym momencie albo zbyt gwałtownie się wybudzisz i świadomość wraca, możesz patrzeć, ale nie możesz się totalnie ruszyć, często czuje się ucisk w klatce i pojawiają się omamy (ewentualnie włącza
@rysownik no mi też się parę razy zdarzyło, wiedza o co chodzi wcale nie pomaga jak coś się czai w cieniu, a co dopiero jak ktoś nie wie, że coś takiego się może stać :p wystarczy bardziej religijna rodzina i już dziecko poschizowane, że je opętało :p podobno taka interpretacja, że to duchy przychodzą porozumieć się na swój sposób też dość częsta jest
@Siateczkasrodplazmatyczna nie jestem żadnym ekspertem, więc zdabanycj faktów Ci nie podam :p wg mnie sprowadza się to do tego, że organizm dostaje sprzeczne sygnały - ciało śpi, świadomość niekoniecznie, więc w zaburzony sposób odbiera się sygnały i z zewnątrz i z wewnątrz. Jest to w końcu nadal jakaś forma "śnienia" - człowiek po prostu budzi się w złej kolejności, przebudzenie świadomości nie oznacza przebudzenia mózgu, który ciągle może robić dziwne rzeczy. Choć