Wpis z mikrobloga

@CZARNYCZAREK:
Szanowny Panie,

tak ciężko dodać tag #patostreamy? Czy palce u rąk by Pana rozbolały od dodatkowych kilku sekund stukania w klawiaturę? Na przyszłość proszę pamiętać o tym tagu, gdyż swym lenistwem poważnie utrudnia Pan korzystanie z portalu osobom kulturalnym, których nie obchodzą filmy nagrywane przez jednostki z nizin społecznych.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
@nowekontonowaszansa:
Szanowny Panie,

jest Pan w błędzie. Za każdym razem, gdy zgłaszałem posty #kononowicz bez tagu #patostreamy, to ten tag był dopisywany. Niech Pan lepiej dalej ogląda mierne filmy kręcone przez domorosłych streamerów z białostockiego marginesu, gdyż nie dla Pana są dyskusje z tak uczonymi i wybitnymi jednostkami jak ja.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny

@TommoT1908:
Szanowny Panie,

nie życzę sobie, by Pan bezpodstawnie mnie obrażał. To, że Panu w
@nowekontonowaszansa: @TommoT1908:
Szanowni Panowie,

nędzne komentarze w Panów wykonaniu tylko świadczą o tym, jak niskiej inteligencji i kultury jednostkami są Panowie. Szkoda, że wasze "wyszczekanie" jest tylko wirtualne, gdyż w prawdziwym życiu w życiu nie odważyliby się Panowie do kogokolwiek tak odezwać, gdyż ryzykowaliby Panowie zostanie ofiarą przemocy fizycznej ze strony osobników do Panów podobnych. Dalsza dyskusja z tak prymitywnymi i chamskimi jednostkami jak Panowie nie ma najmniejszego sensu, toteż