Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tfwnogf #przegryw

Nie dajcie sobie wmówić bajek, że w okolicach 30stki, jak się trochę dorobicie to będziecie mieli powodzenie u różowych. Jak jesteście przegrywowi to nic tego nie zmieni, ani wiek, ani ogarnięcie finansowe.

Mam 27lvl, ogarnąłem się z nadwagą, schudłem i troszkę przypakowałem. Mam 2 kierunki studiów, dobrze płatną pracę, mieszkanie i całkiem dobry samochód, ale to nic nie zmienia.

Zawsze byłem traktowany jak powietrze i nadal tak jest. Moim problemem jest to, że nie jestem przebojowy, zawsze byłem cichy i introwertyczny, tego nie udało mi się zmienić. Jestem typowym, cichy, dobry chłopakiem. Nie imprezuję, nie ćpam, nie piję. Jestem typowym domatorem, zawsze wolę wybrać siedzenie w domu nad książką, filmem lub grą niż iść w miasto.

Nie interesują mnie przelotne znajomości na jedną noc. Chciałbym założyć rodzinę, znaleźć kogoś na całe życie. Dziewczyny takich nie lubią, niezależnie od wieku. Dla dziewczyn zawsze byłem tym "za miłym" facetem, nigdy nie były mną zainteresowane.

Dałem sobie wmówić rodzinie, wypokowi, różowym, całemu społeczeństwu, że tacy faceci jak ja są wartościowi, że znajdą kogoś, że będą szczęśliwi u boku miłości "na całe życie".

Wszyscy zrobili mnie w #!$%@?.

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 75
@Kmil92: zdradze ci cos wiecej. Mozesz miec to slynne poczucie humoru, miec social skille itp itd a i tak zadna locha nie bedzie chciala z toba byc, bo bedzie conajwyzej liczyla na to, ze ja rozsmieszysz, zabawisz jak bedzie jej sie nudzilo. Ogolnie od dawna juz w towarzystwie jakichkolwiek loch staram sie byc zgryzliwy i NIGDY zadnej nie slodze jakimis #!$%@? komplementami.

bylem niedawno na weselu jako tzw wynajeta osoba do
@Kmil92: może po prostu jesteś "nudny", to dziwnie brzmi ale są ludzie którzy są tak nudni lub "specyficzni" że nie da się z takim człowiekiem wytrzymać. I kojarzę parę takich osób i oprócz tego co wymieniłem są pozornie "normalni" ale ich styl bycia odrzuca od nich. Nie chcę Ci nic zarzucać, ale zastanów się czy naprawdę wszystko z Tobą dobrze tak jak myślisz. Polecam jedną choćby wizytę u psychologa, pogadaj z
masz nieatrakcyjna twarz


@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69: pewnie tak

ile masz wzrostu?


@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69: niestety 175cm

umowiles sie z jakas dziewczyna kiedys na randke


@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69: nigdy nie poznałem żadnej różowej na tyle by móc zaprosić na randkę

A szukasz na Tinderze choćby?


@smieszek321: Takie apki i portale to raczej dla tych przystojnych

może po prostu jesteś "nudny", to dziwnie brzmi ale są ludzie którzy są tak nudni lub "specyficzni" że nie da
@Kmil92: wyciągają Cię, a wychodzisz? Nie zamykasz się tylko w tej grupie? Masz jakiś kumpli takich z którymi mógłbyś gdzieś wyjechać żeby może z taką ekipa kogoś poznać?
Jak masz dobre foto to coś tam par wpadnie na pewno


@smieszek321: z taką mordą to nie ma dobrego foto xD

wyciągają Cię, a wychodzisz? Nie zamykasz się tylko w tej grupie? Masz jakiś kumpli takich z którymi mógłbyś gdzieś wyjechać żeby może z taką ekipa kogoś poznać?


@DeadHalf: wyciągają mnie co tydzień, ja mam siłę żeby z nimi wyjść raz na miesiąc bo to zawsze są takie balety, że
@Kmil92: Jedyna Twoja nadzieja w internecie, ale nie bezpośrednio na portalach randkowych itp. rzeczach. Znajdujesz jakieś hobby w necie, czy to gierka MMO, czy jakas popularna przeglądarkówka, czy też cokolwiek innego, co Cie interesuje i gdzie się kręci dość sporo różowych. W takich warunkach masz spore szanse żeby kogoś poznać, nie tylko przelecieć, ale też stworzyć głębszą relację. Inaczej zostaniesz sam albo możesz liczyć na jakieś przyfarcenie, na co ja bym
@Kmil92:

masz nieatrakcyjna twarz

pewnie tak

Mordo a moze zapusc wlosy, brode . przez 3 miesiace nie obcinaj i pozniej idz do barbera zeby ogarna. probowales tak?

niestety 175cm


oj stary jest duzo dziewczyn ponizej 175 takze ze znalezieniem partnerki nie bedzie probemu

nigdy nie poznałem żadnej różowej na tyle by móc zaprosić na randkę


Mordo one uwielbiaja zapraszanie na randke. a nie lubia nie zapraszania na randke. nie zapraszasz ich
@Kmil92: Zaskoczyłeś mnie teraz xD Czyli siedzisz i po prostu czekasz, aż dziewczyna spadnie z nieba? Chodzi o zwyczajne poznawanie kobiet, na żywo albo w internecie, na różnych wydarzeniach, przez znajomych, podczas tych wyjść, o których sam wspominasz, na portalach randkowych, forach, grupach na fb itp., nawet niekonieczne z zamiarem podrywu, ale ogólnie, żeby poznawać nowe osoby. Tak jak mirek wyżej napisał, fajnie się poznaje ludzi dzięki zainteresowaniom, to dobry powód,
@Kmil92: aż ci odpisze. A co robisz, żeby kogoś poznać/zeby sie dać poznać? Dziewczyny lubą dobrych facetów. Wcale nie trzeba być przebojowym - trzeba być sobą. Żadna panna nie spadnie ci z nieba. Musisz poznawać ludzi. Zapisz sie na kółko teatralne, salse, planszówki. Tam gdzie są ludzie i gdzie będziesz szczęśliwy… tyle.