Wpis z mikrobloga

Mircy. Może niektórzy czytali wczorajszy mój wpis, że miałem się spotkać z laseczką z Tinderka. No, to dzisiaj napisała, że ma gorączke. Wiadomo nie od dziś, jestem przegryw, no ale też jest to ewidentny wykręt ze spotkania. Chciałbym się spytać jak wyjść z tego z twarzą. W sensie odpisać coś, olać w ogóle czy co?
ten świat jest dla mnie za krzywy i chyba przyjdzie mi zostać na tym tagu do końca życia ¯_(ツ)_/¯

Wołam wczorajszą gwardię, bo pewnie powiedzą coś mądrego @puzonyyx @pijekubusplay @swcc @pomidorowka
#przegryw
#depresja
#tinder
  • 25
@BydlateBydle92: LOL. Jakbym był chadem, to bym nie musiał mieć żadnej bajerki, bo bym wystawiał #!$%@? i same by się szaszłykowały xD Normik z długim stażem na Tinderze po prostu :)

Jak będzie do ciebie pisać pytania otwarte i sama zagadywać, to znaczy że jednak cię nie olała i może faktycznie jest chora albo się obsrała i potrzebuje więcej czasu na ogar. Jeśli rozmawia się ciekawie, to odpisuj, ale jak nuda,
@BydlateBydle92: Ogólnie @puzonyyx ci dobrze napisał, ale ogóle radziłbym Ci juz o niej zapomnieć bo brzmi jak ewidentny wykręt. Odpisałbym że "w sumie może i spoko, bo Ty jednak wybierasz się dziś w koleżanką dawno nie widzianą na bilard" i że "jutro czy w poniedziałek też jest dzień", dodał "zdrówka" i tyle. Jak po 2-3 dniach sie odezwie sama to sie ustawiacie, a jak cisza z jej strony to walić ją.
@BydlateBydle92: Napisz jej krótko, że życzysz jej szybkiego powrotu do zdrowia i tyle ;) To nie Ty masz tutaj się zastanawiać jak wyjść z tego z twarzą tylko ona, bo to ona odwołuje spotkanie. Sytuację uznałbym za zakończoną, no chyba, że ona jednak wkrótce się uaktywni i wyjdzie z inicjatywą spotkania. Ty oczywiście już od tego momentu nic nie proponujesz po odwołanym spotkaniu.
@BydlateBydle92: No na pewno będziesz miał takie pary gdzie laska nie odwoła spotkania, ja sam mam w niedziele 2 własnie z tindera i same dopytują czy na pewno mi pasuje itp więc kwestia farta. To Ty widze dżentelmen, nie pijesz przed południem ;> Są dziś fajne mecze w piłke, ruszył sezon premier league więc nudzić sie nie musisz.
@BydlateBydle92: trochę sobie komplikujesz życie. Jak miałbyś się spotkać z kimś biznesowo czy z kumplem i powiedziałby "sorry mam gorączke, nie dam rady" to co byś zrobił? napisał, że nie ma problemu, daj znać jak będziesz mógł i tyle.

Jak dziewczyna chce to znajdzie czas, jak nie chce to przeciez nie przekonasz jej żadnymi logicznymi argumentami by zachciała.
Wyruchaj opcję zapasową i poinformuj o tym ofiarę z tindera . Ja tak zrobiłem ze swoją i teraz pyknęło nam 4 lata związku i 7 miesiąc ciązy . Kobiety nie znoszą uczucia utraty czegoś .