Wpis z mikrobloga

Naczytałem się że w Switchu lubią popsuć się Joycony, myślicie że w Switchu Lite zostało to poprawione ?
Trochę głupio jak padnie któryś analog i będzie trzeba całą konsolkę otwierać. Chciałem brać Lite na premierę, ale trochę się martwię tym.
#nintendo #nintendoswitch
  • 10
  • Odpowiedz
@lenovo99: branie czegokolwiek na premierę to ryzyko. Rozsądek podpowiada poczekać :)

@MasterChief112PL: a do kieszeni kurtki zmieścisz? Lite ma być zamiennikiem 3dsa, a ten mieści mi się nawet do kieszeni jeansów. Nawet vite z etui się raz udało :) Z lite będzie problem bo wystają analogi, ale może to jakoś akcesoriami rozwiążą i do bojówek wejdzie.
  • Odpowiedz
myślicie że w Switchu Lite zostało to poprawione ?


@lenovo99: Cholera wie, to nintendo. Oni wciąż udają, że problemu nie ma.

No i branie w premierę... Poczytaj jakie ludzie mieli jazdy ze swtichem w premierę, analogi to tylko mała część problemów xD

a do kieszeni kurtki zmieścisz?


@juma777: Chciałbym zobaczyć w jakim stanie będzie ten switch po włożeniu do kieszeni kurtki - zwana to, że ta konsola rysuje się od
  • Odpowiedz
@lenovo99: Tak sobie złośliwie w sumie dopisuję bo mnie już nintendo triggeruje jeśli chodzi o ich produkty ostatnimi czasy. Ale faktycznie rozsądnym (jak przy zakupie każdego sprzętu) poczekać jakiś czas po premierze i poczytać opinie. Od kilku lat producenci traktują masowo userów jako testerów sprzętu.

Tu masz ten plus, że w sumie to nie jest premiera nowej konsoli a inna wersja już obecnej więc raczej nie będzie cierpieć na problemy premierowe
  • Odpowiedz