Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zabawne jak jakiś zdesperowany stulej chce w koncu zamoczyć i postawia skorzystac z usług prostytutki to od razu wyskakują ludzie z tekstem, że u dziwki to nie to samo, że nie ma pożądania. Przeciez pożądanie wynika z atrakcyjnosci fizycznej, a ta nie zależy od człowieka. Jak jesteś ladny to kobiety cię pragną, tylko że żadna w tym twoja zasługa. Mialeś szczęscie i teraz mozesz ruchac do woli. Darujcie sobie teksty o charakterze. Na tinderze na fejk koncie pisałem to samo co na prawdziwym, na fejk każda byla zaciekawiona, jedna wprost chwaliła za charakter, na prawdziwym odpisywaly na odczep się. Z morda idzie odbiór twojej osoby. Jak ladny wyrazi zdanie, ktore odbiera od reszty to odbierze się to pozytywnie, ma wlasne zdanie, umie powiedziec nie, no ma charakter. Jak brzydal to odwrotnie, co za pierdoły on gada, niech sie puknie w łeb.

Jak więc jestescie brzydcy to nigdy nie zaznacie seksu z pożądaniem. I pieniadze nigdy nie wzbudza tego. Liczy sie tylko atrakcyjnosc fizyczna. Beciak zawsze będzie bieciakiem, a kobieta zawsze będzie marzyć o tym ładnym.
#przegryw #seks #zwiazki #tinder #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 32
Seks z ładną, ale pustą laską jeszcze wcale nic nie daje, szczególnie gdy ta się gapi w sufit i ewidentnie nic do Ciebie nie czuje. Poza tym może nie być chemii.
@AnonimoweMirkoWyznania: Mylisz się, u kobiet nie liczy się tylko atrakcyjność fizyczna.
Zapomniałeś albo po prostu tego nie wiesz, ale pożądanie wynikające z atrakcyjności fizycznej dotyczy mężczyzn, dla kobiet to za mało, nie dość, że mężczyzna musi jej się podobac fizycznie to dodatkowo też bardzo wazne jest jaki ten męzczyzna ma charakter, np. jeżeli mężczyzna jest przystojny ale z charakteru jest ofermą i fajtłapa to pożądanie u kobiety nie będzie miało miejsca.
@Antek_co_chodzi_bez_majtek: Tego nie ma sensu tłumaczyć, bo dla większości ludzi tutaj to abstrakcja. W sensie żeby się o tym przekonać, to najpierw musisz mieć ładny ryj i dopiero wtedy ze swoim obecnym charakterem sprawdzić, że to tak naprawdę nie wygląda kolorowo. Ja sam jestem raczej atrakcyjny, a przegrałem z - dosyć obiektywnie, nie mam problemów z uczciwą oceną czyjegoś wyglądu - o wiele brzydszym gościem, ale najwidoczniej z lepszym charakterem. Myślę,
OP: @Kerrigan

I tak zawsze bedzie myslec o ladniejszym.

@MatiKosa

Nie rozumiesz o czym mowa. Chodzi o to, ze nie bedziesz nigdy obiektem pozadania dla kobiety bedac brzydkim. Klamstwem jest wiec, ze seks z prostytutka jest gorszy. Jak jestes brzydki to jest dokladnie taki sam. Obie nie robia tego z pozadania.

@Antek_co_chodzi_bez_majtek

Bzdura. Jak jest sie ladnym to kobieta wybaczy kazda wade i wrecz ja przektszalci w korzysc. Jak jestes ladny
@Kerrigan: <3 <3 <3 Historia z SC to chyba najlepsza jaką kiedykolwiek poznałem, rudowłosa Sarah super postać :) Koniecznie przeczytaj książkę "Flashpoint", ona tam chyba łączy wydarzenia pomiędzy Brood War a Wings of Liberty, jak i opisuje parę scen między Sarą a Raynorem ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Owszem, ładni ludzie są odbierani inaczej niż ci brzydcy i ładnym dopisuje się chociażby pozytywne cechy charakteru, ale jak ty piszesz mi, kobieta wybaczy każdą wadę przystojnemu mężczyźnie to ja już wiem, że z kobietami to ty za wiele nie obcujesz a swoje mądrosci zyciowe o kobietach opierasz na informacjach z wykopu jakie są kobiety.
Seks z ładną, ale pustą laską jeszcze wcale nic nie daje, szczególnie gdy ta się gapi w sufit i ewidentnie nic do Ciebie nie czuje. Poza tym może nie być chemii


@MatiKosa: zależy przede wszystkim od podejścia danej osoby do seksu i tego czego się w seksie szuka. Jeśli ktoś ma np. tak jak ja, że seks to tylko potrzeba fizjologiczna, jest przyjemny ale to nic poza tym, nic wielkiego i
Myślę, że to nie był wypadek przy pracy i na dłuższą metę przegrałbym nawet z przeciętnym Mirasem. Po prostu, mam ciężki charakter, który eliminuje mnie w oczach większości kobiet czy nawet ludzi.


@bezbekpol: Co..? Nie popadasz aby w zbytni fatalizm?

ma to znaczenie ale myślę że już w jakiejś relacji, już w jakimś związku.


@TestoDepot: Jak tak rozmawiałem z koleżankami to w sumie takie rzeczy jak charakter zaczynają mieć znaczenie
@Eugeniusz_Zua: Nie, po prostu taki jestem i tak działa świat. Ani ja nie mam nic do zaoferowania ludziom, ani oni mnie. Zwyczajnie, nie jestem ani alfą ustawiającym kobietę, ani pantoflem dającym się ustawiać w związku, ani takim przeciętnym chłopakiem, który chce tworzyć zwykły, nudny związek z poświęceniami, dbaniem o siebie nawzajem itd. Jak się nad tym zastanowisz, to głównie tacy goście coś tam tworzą (mniej lub bardziej toksycznego).

Dlatego serio, na