Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

( ) ochydne są te tłuste dupska


@radziej: jak widzisz gówno na ulicy to też się zatrzymujesz, krzyczysz na nie, że śmierdzi i dopiero wtedy idziesz dalej? ( ͡º ͜ʖ͡º) xD

Jeśli nie podoba Ci się coś do tego stopnia, że musisz użyć słowa ohydne_ (jeszcze z błędem xD) to po co w ogóle zostawiasz komentarz?

Jeśli chcesz użyć argumentu "Mam prawo do własnego
@janushek: to mogą komentować tylko te osoby któym podobają się tłuste dupska? po co komentować coś co wzbudza w tobie zachwyt ? jak przechodzisz obok np pięknego posągu to zatrzymujesz się i krzyczysz ależ piękny posąg i idziesz dalej ?
@diabe:

to mogą komentować tylko te osoby któym podobają się tłuste dupska?

To powiedziałeś ty, nie ja. Komentować może nawet twój pies jeśli go nauczysz.

po co komentować coś co wzbudza w tobie zachwyt ?

Po co pisać takie głupio-mądre komentarze jak twój?
Dla mnie jest logiczne, że prędzej skomentuje coś, co mi się podoba niż coś (według mnie) obrzydliwego.

Dlatego moje porównanie to taka hiperbola bo naprawdę nie rozumiem po
@janushek: o widzisz, nie mam usprawiedliwienia na błąd ortograficzny, także chapeau bas. A co do grubych tyłków, wyrażam swoje zdanie wprost proporcjonalnie głośno do ilości pojawiających się tego typu zdjęć i filmików w mediach. Nie podoba mi się to i nie mam zamiaru chodzić przez większość czasu z zamkniętymi oczami, bo pewnie gotów byłbyś powiedzieć coś w stylu jak Ci się nie podoba to nie patrz. Otóż, powiem Ci, że zaskakuje
«tutaj powinien być cały cytat powyższej wypowiedzi ale z szacunku do siebie stwierdziłem, że nie warto go cytować (

@radziej: powiem tak: XDDDDDDDDDD

Nie wiem czemu dorabiasz sobie do tego wpisu jakąś ideologię ale początek brzmi jakbyś był jakimś Batmanem, który walczy ze złymi wzorcami dla kobiet, dosłownie XD

Kolego, wrzuciłem gifa bo mi się podoba, nie ma tu większej logiki ani drugiego dna.
Kim Kardashian też wrzucałem