Wpis z mikrobloga

Oddajmy głos artyście Noriakiemu:

Wraz z ziomalami z ro_ślinka zaadoptowaliśmy starego Poloneza Caro i daliśmy mu drugie życie. Wrak stał latami na ul.Piekary i nadszedł czas żeby się nim zająć. Długo się nie zastanawiając stworzyliśmy Autodoniczkę. Check it !

A co wy sądzicie na temat tego Poloneza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#poznan #streetart #sztuka #skyscrapercity
źródło: comment_Q9UQ2YhoeMdzSbPVglm8xHGhNbB6gkfB.jpg

Autodoniczka - hit, czy kit?

  • Hit 37.7% (174)
  • Kit 62.3% (287)

Oddanych głosów: 461

  • 31
@CzasNaPoznan: mnie się nie podoba. Tj. wizualnie jeszcze ujdzie, ale biorąc pod uwagę liczbę miejsc parkingowych w centrum, to jednak powinno go stamtąd odholować. Dziwię sie, że właściciel się na to nie zdecydował, bo to jest prywatny parking.
No i te butelki jest chyba jakaś kpina, a zdjęcie jest dodane na facebooka w celu pochwalenia się xD
źródło: comment_HDF6I29Q9FbAgaqeBj8Vhg1LzafVa5KY.jpg
@Limonene: no ja nie jestem cierpliwy. Jadąc np. na Rynek sprawdzę Pl. Wielkopolski, Aleje i od razu jadę pod Plac Wolności, do Browaru lub za Bramką. Zawsze są miejsca( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kuraku: a próbowałeś w weekendy wieczorami? :D Wszystko, co jest choć trochę zbliżone do rynku, jest pozajmowane. A jedyna opcja zaparkować to wjechać od razu za kimś wyjeżdżającym. Św. Wojciech, Działowa, Ewangelicka, całe Garbary, Wielkopolski, Zielona, Woźna, Wielka, kiedyś jeszcze Kolegiacki. Trust me, od dwóch lat tu parkuję xD
@Limonene: Wielokrotnie. No nic, może los rekompensuje mi, że jestem rudy i dzięki temu mam zawsze moc znalezienia miejsca parkingowego :P
Inna sprawa, że i tak bardziej lubię zostawić na którymś z płatnych, bo mniejsza szansa, że na drzwiach pojawi się kolejna zadra od jakiegoś debila, który nie umie nie jebąć innego samochodu xd
@Limonene: ale ten samochód tam gnije kilka lat, parking prywatny, więc to, że go przerobili na doniczkę nic nie zmienia.
BTW od siebie polecam parking buforowy w starym korycie warty, miejsca zawsze są na rynek blisko
(7 lat mieszkam na starym mieście;))
@rychupeja: przecież napisałam, że parking prywatny ¯\_(ツ)_/¯
A do buforowego się przymierzam (chodzi o ten na Chwaliszewie przy Międzymościu?), ale na razie muszę ogarnąć sprawę z przerejestrowaniem auta i załatwić ten drugi identyfikator, który umożliwia parkowanie tam.
@Limonene: uważaj co piszesz, bo zaraz się wyznawcy fajnizmu zleca i Ci udowodnią, że miejsce parkingowe nie jest prawem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak śmiesz się wstawiać za kierowcami
@Limonene: oja, to sąsiadka nawet jesteś:) do 3 miesięcy dają identyfikator na nieprzerejestrowany, drugiego indentyfikatora nie ma, po prostu przy wykupie dostajesz oświadczenie do wypełnienia i możesz parkować.
@rychupeja: nie do końca, żeby na Chwaliszewie na tym parkingu zaparkować, to trzeba jeszcze jakiś jeden wniosek złożyć i się dostaje jeszcze jakiś inny identyfikator, przynajmniej taki mi tłumaczyła pani jak chciałam tam wjechać. A na razie tego nie chce mi się ogarnaić, bo jeszcze się bujam z policją i poprzednim właścicielem, który chciał przycebulić i podrobił datę przeglądu w dowodzie rejestracyjnym xD
@Limonene to już była poważna inwestycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

który chciał przycebulić i podrobił datę przeglądu w dowodzie rejestracyjnym xD


W czasach CEPiK takie rzeczy...
@kendi: no kurde, ale jeszcze w taki bezczelny sposób... widziałam to przed kupnem, ale myślałam, że się ktoś na stacji po prostu pomylił i musiał poprawić, w historii pojazdu też sprawdzałam, ale źle spojrzałam na daty, myślałam, że jest data początku przeglądu, a to była końca. No trochę sobie pluję w brodę, bo mogliśmy to zauważyć, w trzy osoby oglądaliśmy. No ale nic, przegląd zrobiony i jeździć można, ale cały czas
źródło: comment_i4a9Xu0HXAfWtKcz2NWKg3SXOAtMy8Pz.jpg