Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1489
#pracbaza #kiciochpyta #polakicebulaki

Mirki, powiedzcie mi kto jest tutaj nienormalny, ja czy koledzy z pracy.
Pracuję w firmie w ktorej podczas pracy używamy jednorazowych rękawiczek, fajne mocniejsze niż te dostępne w sklepach. Niestety kupić je można tylko jako firma. Więc pomyślałem, że zapytam szefa czy mogę od firmy opakowanie odkupić. Zgodzili się, że po prostu dorzucą dodatkowe opakowanie do zamówienia. Wszystko spoko. Ale jak powiedziałem o tym koledze to zaraz on i cała reszta zaczęła tyradę ,,hurr duurrr idioto po co pytasz trzeba było brać hy hu"
,,Ja to już ze 2 opakowania wyniosłem a Ty jeszcze płacisz ja pierr..."
Moim zdaniem to własnośc firmy i to byłaby kradzież. Wolę zapłacić, moim zdaniem to normalne. Zreszta mam w pamięci wpis jakiegoś mirka co wynosił papier z pracy. ( _)
A co wy o tym myślicie?
  • 100
@silo1408: zależy ile to kosztuje i ile tego u was schodzi. Jeżeli nie jest drogie (na zasadzie, że bierzesz tego za wartość do 5 zł w cenie sklepowej), a schodzi tego setki/tysiące dziennie, to prawdę mówiąc nie miałbym żadnych oporów, aby 5 par sobie schować do kieszeni i nic nikomu nie mówić. Zwyczajnie jest to pomijalna ilość dla firmy i więcej kosztów wygenerujesz trując dupę kierownikowi. No i rzecz jasna wszystko