Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem dziś w nowym mieszkaniu do którego wprowadzam się od poniedziałku zawieźć trochę gratów i po tym czego byłem świadkiem do teraz nie mogę przestać się śmiać.

Akurat wynosiłem ostatnie pudło z samochodu i zobaczyłem jak na parkingu pod blokiem niedaleko mojego samochodu obok Corsy stoi gość z dziewczyną i coś kombinują a raczej gość kombinuje a dziewczyna patrzy. Grzebie coś przy lampie i zagląda do telefonu. Poszedłem na górę, zostawiłem pudło, wracam do samochodu a on dalej przy tej lampie grzebie więc postanowiłem, że zapytam co tam robi szczególnie, że uwagę moją zwróciła stojąca tam dziewoja bo była całkiem ładna (jakieś 6-7/10). Okazało się, że spaliła się żarówka i dziewczyna zagnała swojego chłopaka żeby jej wymienił ale gość NIE POTRAFI WYMIENIĆ ŻARÓWKI W CORSIE xD A na telefonie odpalony jakiś film instruktażowy na youtube. Co najlepsze to spalona żarówka H7 a gość trzyma w ręce na wymianę H4 i nawet nie ruszył z miejsca. Mówię do niego:

Idź tu do Carrefoura na dział motoryzacyjny i kup taką na której pisze H7 to Ci ją wymienię... Gość poszedł, zostałem z dziewczyną i całkiem fajnie nam się gadało. Powiedziała, że to jej chłopak i że jeździ z taką spaloną już trzeci tydzień a on jest informatykiem i takich rzeczy nie potrafi xD Nie potrafi #!$%@? wymienić żarówki w samochodzie z tutorialem z internetu... Jak wreszcie wrócił z tą żarówką to mu ją wymieniłem na szybko a on mi zagaduje, że hehe on jest informatykiem i się innymi rzeczami zajmuje i jeszcze tam jakieś rady z tego tutoriala próbuje dawać... XXI wiek #!$%@? i chłop nie potrafi zrobić takiej rzeczy... Dziewczyna się cały czas miło uśmiechała a na koniec ładnie podziękowała i wsadziła mi w rękę wizytówkę mówiąc, że jest dietetykiem i jakbym kiedyś czegoś potrzebował to się chętnie odwdzięczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz siedzę i rozmawiamy na fejsie bo znalazłem ją po danych z wizytówki i zaprosiłem ją na oglądanie mojego nowego mieszkania bo szkoda, żeby się z takim ciamajdą marnowała ( ͡° ͜ʖ ͡°) #informatyka #it ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 72
Niby pasta ale wymiana żarówki w corsie D to dramat. Bez szukania w necie też nie wiedziałem jak wyciągnąć włożyć żarówkę, mimo że w innych wymieniłem bez problemu. Ilość miejsca na rękę to masakra. A prawej zaślepki nie umiem założyć od góry, z kanału to robota na 20sek.
I tak wymieniam te #!$%@? żarówki co jakiś czas babie ¯_(ツ)_/¯
@tg1310: w sumie to ona sama mu się pcha także tego.

No i nie porownujcie budowy domu, czy gry na gitarze do obsługi auta. Taka sama żenada jak ktoś prania nie potrafi zrobić.