Wpis z mikrobloga

Niestety mój Pico po 3 latach zaczyna coś świrować i sam podaje napięcie. Domyślam się, że jest na wykończeniu. Nie jest to chyba zły wynik biorąc pod uwagę niezliczone upadki z biurka (i nie tylko) oraz noszenie luzem w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam więc podobnego boxa, najlepiej z Polski. Potrzebuję czegoś małego i pancernego na jeden akumulator 18650.

Na e-dymie znalazłem GeekVape Lucid który chyba najbardziej pasuje jako zamiennik. Ewentualnie na fasttech może kolejnego Pico/Pico X bym zamówił, tylko nie wiem czy obecny dożyje do dostawy i jak tam teraz wygląda sprawa z celnikami :)

W skrócie: czy ktoś z Was używał tego Lucida? Warto? Może jest coś innego, lepszego (budżet ok 150zł)?
Nie siedzę za bardzo w temacie więc będę wdzięczny za każdą sugestię w sprawie boxa lub innego sklepu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#epapierosy
  • 11
@Kaaziiu: Na e-dymie jest za 190 chciałem trochę tańszego, bo ma być do noszenia codziennie, więc i jakieś piwo w plenerze itp. Czyli sytuacje ryzykowne dla efajka :)
Te 40-50 to chyba trochę bariera psychologiczna :) Mimo wszystko będę rozważał tę propozycje.
Może jakiś inny sklep polecasz gdzie mają lepszą cenę?

@Freso: Planowałem jutro podjechać do e-dymu, mam dwa punkty niedaleko więc pewnie w którymś będą mieli. Też się obawiam,