Wpis z mikrobloga

Hej mirki przebywajace w #zakopane czy macie jakis pomysl co zrobic w #deszcz? Jutro ma byc brzydko, ale mam juz zarezerwowane miejscowki do Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, zeby wybrac sie z mlodym (6 lat), pozniej zakupy na Slowacja i dzien zleci. Ale we srode ma srogo lac i nie mam pomyslu gdzie by sie wybrac (termy odpadaja - tloczno i mamy ladniejsze w naszych okolicach). Jakies pomysly?
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rejestracja_for: ja od dwóch lat jeżdżę na zawody z synami 7 i 9 lat obecnie.
Szukamy punktów w lesie.
Na ostatnich na 5 dni 3 lało.
A widziałem młodsze dzieci na trasie.
Da rade tylko trzeba się ruszać.
Na dwie godziny.
Toż Mirek z cukru nie jesteś.
Albo niech żona idzie.
Młody się ucieszy bo trochę po skacze po kałużach.

Tylko ciepła herbata na koniec.
  • Odpowiedz
@rejestracja_for: tak szczerze, to ja bym wolał jechać do Krakowa na cały dzień albo zrobić sobie wycieczkę do kopalni soli w Wieliczce lub Bochni. Siedzenie w jarmarcznym Zakopanem i łażenie w tę i nazad po Krupówkach to dramat - nie dość że się wynudzicie i zmokniecie, to jeszcze zostawisz masę forsy w różnych gównoatrakcjach
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Dziekuje za slowa otuchy i propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi deszcz przeszkadza nie tyle, ze jestem och i ach i nie chce zmoknac ( ͡ ͜ʖ ͡) tylko po 2 godzinkach w srogim deszczu mimo dobrych butow, peleryny jestem caly mokry od wewnatrz (poce sie - nie jestem otyly, normalna budowa), zawiewa mnie i konczy sie choroba. Troche taka ksiezniczka
  • Odpowiedz
@wyznacznikmacierzy: Krakow caly dzien z noclegiem zaliczylismy po drodze do Zakopanego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wiem, ze tu zjazd ludzi, bylismy w lipcu w Karpaczu i mlodemu spodobalo sie chodzenie wiec wyskoczylismy tutaj (zona byla ze 25 lat temu na koloniach, ja jakies 15 lat temu). Dziekuje za propozycje ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rejestracja_for: mimo dobrych butow, peleryny jestem caly mokry od wewnatrz

I tu jest błąd.
Wiem bo przerabiałem na ostatnich zawodach.
Im mniej masz na sobie tym mniej ma ciało do ogrzania.

Po ostatnich zawodach ani ja ani dzieci nawet kataru nie mieliśmy.
Wybierzcie się gdzieś na "przeprawę". Tak na godzinę.
Moje robią kilometr w 10 minut.
  • Odpowiedz