Wpis z mikrobloga

Mam do wyboru dwa pokoje :
A. Bezpośredni dojazd do pracy, bardzo miła okolica w której każdy wita się z każdym, dużo zieleni, tani ale niestety ciemny i malutki oraz 9 osób w mieszkaniu (za to są 3 łazienki)
B. Okolica zdecydowanie gorsza, dojazd do pracy z przesiadką, jednak pokój większy, przestronny, jasny, ma balkon, dwie inne osoby oprócz mnie i jedna łazienka, ciut droższy

#mieszkanie #wynajem #pytanie #pytaniedoeksperta #gownowpis

Który lepszy?

  • A. 30.0% (30)
  • B. 70.0% (70)

Oddanych głosów: 100

  • 18
@Mala_kicia właśnie ten dojazd mnie zachęca i cudowna zielona okolica, nic tylko wyprawadzać koty na szelkach i plotkować z sąsiadkami o pogodzie ()
@alxnr Większość życia człowiek spędza w domu więc wybór jest jasny i opcja nr 2. Przynajmniej ja bym tak wybrał bo jakbym chcial zieleni to przejechalbym sie do najblizszego parku albo wyskoczyl za miasto w weekend. 9 osób w mieszkaniu przeraża. Ludzie tutaj piszą swoje przygody o mieszkaniu z innym wspólnym mieszkaniu z jednym czy dwoma wspólokatorami i jest ciekawie. Więc jak wybierzesz opcje pierwszą to zapewne możesz śmiało zakładać swój tag
@Wu70 właśnie nie! Pokój mały ale nie klitka i z nowymi, białymi meblami. Fakt, najtańsze z Ikei ale wyglądają estetycznie xD