Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest zajebiście ważny dla mnie dzień, z dumą chciałbym się pochwalić że w wieku 28 lat dołączyłem do progu ponad 30k na ręke pomimo zajebistych przeciwności losu. 10 lat temu miałem wypadek, który uczynil mnie inwalidą do końca życia, kierowca auta wbił się we mnie na głównej drodze i połamał mi całą miednicę, ledwo uszedłem z życiem. 3 lata leżałem na plecach, wyrzucili mnie ze szkoły przez co musiałem kończyć liceum wieczorowe. Przez depresje i nerwicę nie skończyłem żadnej matury ani studiów. Od dzieciaka za to montowałem filmy i w tym się lubowalem. Od około 10 lat stał się to też mój zawód. Dzisiaj pracuje sobie w domku i mam mega poważnych zleceniodawców z całego świata, z którymi regularnie obalam piwko i widzimy się na zywo co jakiś czas. Od 2 lat skutecznie leczę się na nerwicę lękową, która nie pozwalała mi wyjść z domu bo umieralem codziennie a w końcu udało mi się ja powstrzymać. Od 2.5 roku jestem też w szczęśliwym związku z kobietą, która mnie rozumie i mi pomaga. Kupiłem niedawno moje wymarzone auto. Udało mi się, czego życzę każdemu z Was z osobna.

#chwalesie #montaz #pracbaza
  • 136
@koronawirus: dobrze jest i powodzenia, dalszych sukcesów. Oby operacja pomogła (⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ

Eh mogłem zostać montażystą