Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest zajebiście ważny dla mnie dzień, z dumą chciałbym się pochwalić że w wieku 28 lat dołączyłem do progu ponad 30k na ręke pomimo zajebistych przeciwności losu. 10 lat temu miałem wypadek, który uczynil mnie inwalidą do końca życia, kierowca auta wbił się we mnie na głównej drodze i połamał mi całą miednicę, ledwo uszedłem z życiem. 3 lata leżałem na plecach, wyrzucili mnie ze szkoły przez co musiałem kończyć liceum wieczorowe. Przez depresje i nerwicę nie skończyłem żadnej matury ani studiów. Od dzieciaka za to montowałem filmy i w tym się lubowalem. Od około 10 lat stał się to też mój zawód. Dzisiaj pracuje sobie w domku i mam mega poważnych zleceniodawców z całego świata, z którymi regularnie obalam piwko i widzimy się na zywo co jakiś czas. Od 2 lat skutecznie leczę się na nerwicę lękową, która nie pozwalała mi wyjść z domu bo umieralem codziennie a w końcu udało mi się ja powstrzymać. Od 2.5 roku jestem też w szczęśliwym związku z kobietą, która mnie rozumie i mi pomaga. Kupiłem niedawno moje wymarzone auto. Udało mi się, czego życzę każdemu z Was z osobna.

#chwalesie #montaz #pracbaza
  • 136
@Fixusa: Miałem rentę z ZUSu kiedyś po samym wypadku, z 600 zł bodajże, ale szybko mi zabrali, bo jak stwierdziła lekarz nie mogłem wtedy tylko chodzić po drabinie, a dosłownie żyłem jak jagoda łączać bóle somatyczne i psychiczne. No ale jakoś się z tego wygrzebałem. Gra nie warta świeczki, nie starałem sie już później bo wiązało sie to dla mnie z ogromnym stresem kiedy ci ludzie traktują cie jak odpada. Chodzić
Gratulacje Mirku, sam od małolata interesowałem się animacjami, montażem filmikami i nawet na jakieś projekty szkolne, czy konkursy (gdzie inni klepali nudne prezentacje w PP) ja tworzyłem filmiki z animacjami w Vegas. Oczywiście zapał został skutecznie zabity przez rodziców, głównie matkę, która jak w tym memie jedyne na co patrzyła to oceny z każdego, nawet najbardziej gównianego przedmiotu i była ślepai głucha na moje zainteresowania.

Mam tyle lat co Ty i obecnie
Oczywiście zapał został skutecznie zabity przez rodziców, głównie matkę, która jak w tym memie jedyne na co patrzyła to oceny z każdego, nawet najbardziej gównianego przedmiotu i była ślepai głucha na moje zainteresowania.


@prosty_banan: O stary, nawet mi nie musisz mówić. Jakbym ja sie poddał rodzicom to bym dzisiaj kompletnie nic nie potrafił. Zawsze miałem dryg do komputerów a oni mi od dzieciaka zabierali kable od zasilania, bo za długo siedziałem
  • 2
@gucias @dolor Tak, to jest dokładnie F36 z bodykitem m4, chciałem F32 ale 4 drzwiowa jest dużo praktyczniejsza dla mnie. Jeździ mi się nią świetnie. Wcześniej miałem E93, E82 i począwszy od E46, to przeskok na tą czwórkę jest ogromny jeśli chodzi o prowadzenie i wygode
@koronawirus: no i gratuluję, i trzymam kciuki za dalsze kroki i sukcesy! Co najważniejsze - zdrowia.
Ja się męczę od kilku lat z nerwicą lękową, bardzo silną somatycznie co utrudnia mi niesamowicie życie. I też mam coś wspólnego z Tobą bo tworzę właśnie coś - moim zdaniem - ogromnego jeśli chodzi o filmy. I takie wyżycie się twórcze dużo daje, na moment odbiera problemy :)