Wpis z mikrobloga

Wołam wszystkich, żeby ogłosić wyniki loterii. Został tydzień do draftu, zatem po krótce:

Wstępna kolejność loterii wg najwyzszego prawdopodobieństwa, już po uwzględnieniu kar za nierozegrane mecze:

1. Royals 54 (+10)
2. Bulls 65,5 (0)
Bobcats 65,5 (0)
4. TimberWolves 67 (+5)
5. Heat 72 (+10)
6. 76ers 75,5 (+15)

Celtics zostali wyrzuceni z loterii, oni już wiedzą za co, zatem nawet jeżeli wylosują pierwszy pick, lądują na końcu, tj. mają pewny siódmy wybór.

Zgodnie z tym co pisałem tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/40212717/powoli-zaczynam-z-loteria-musimy-to-ustalic-ktos-m/

Tegoroczy rozkład piłeczek: (przyszłoroczny zostanie wpisany do regulaminu - który wrzucę w okolicach początku sezonu - a nie zaprezentowany tuż przed jego końcem, żeby było to bardziej klarowne i nikt nie czuł się wydymany)

1. 280
2. 265
3. 195
4. 135
5. 75
6. 35
7. 15

Bulls i Bobcats otrzymają po 230 piłeczek, gdyż mają remis, a (265+195)/2=230

(Po drafcie ustalimy termin początku FA oraz wyjaśnie zasady poruszania się w cap-space - są chyba w regulaminie, ale znając życie oprócz mnie ogarnia je tylko @Trae.)

@parooow
@porucznik_franek
@sam_gold
@Eligo
@sowacx
@piotr-zbies
@appylan
@Wagram92
@Trae
@supersucker
@Hubertosik
@HalfManHalfAmazing
@cult_of_luna
@Wojt_ASR_
@Czafincz

#dynastiafantasynba
HalfManHalfAmazing - Wołam wszystkich, żeby ogłosić wyniki loterii. Został tydzień do...

źródło: comment_G99XLpFvEgbrmEMMg6j3YTWbD68p3BBM.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Gratulacje @sam_gold

Kolejność wyborów:

1. Chicago Bulls
2. Cincinnati Royals
3. Charlotte Bobcats
4. Miami Heat
5. Philadelphia 76ers
6. Minnesota Timberwolves
7. Boston Celtics
8. Oklahoma City Thunder
9. San Antonio Spurs
10. New York Knicks
11. Vancouver Grizzlies
12. Denver Nuggets
13. New Orlean Jazz
14. Seattle SuperSonics
15. Toronto Huskies
16. Cincinnati Royals
17. Boston Celtics
18. Philadelphia 76ers
19. Minnesota Timberwolves
20. Miami Heat
21. Chicago Bulls
22.
  • Odpowiedz
(Po drafcie ustalimy termin początku FA oraz wyjaśnie zasady poruszania się w cap-space - są chyba w regulaminie, ale znając życie oprócz mnie ogarnia je tylko


@HalfManHalfAmazing: czekam bardzo :D najgorzej że mnie od 24/08 przez 2 tygodnie nie będzie praktycznie, najwyżej coś z telefonu będę klikał i pisał, a strategię przygotuję sobie wcześniej :)
  • Odpowiedz
Zdecydowanie największy beneficjent loterii to @sam_gold ale też należała mu się nagroda za rozegranie większości meczów pomimo plagi kontuzji. Losowanie wyjątkowo sprawiedliwe.

Największy przegrany, to @parooow ale sam sobie winien.

Co ciekawe na loterii najlepiej wyszły drużyny z dołu tabeli, które nie miały kar za nierozegrane mecze.

Druga runda i końcówka pierwszej to oczywiście odwrócona tabela zeszłego sezonu.
HalfManHalfAmazing - Zdecydowanie największy beneficjent loterii to @sam_gold ale też...

źródło: comment_uoHCHVP32s3hpWh2rhJzKN4r8cApqEiC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jeżeli dobrze spojrzałem, to @Czafincz wskakuje za @porucznik_franek na trzecie miejsce, czyli czołówka wygląda (nieoficjalnie, bo jeszcze muszę przejrzeć twittera) w taki sposób:

1. Chicago Bulls
2. Cincinnati Royals
3. New York Knicks
4. Miami Heat
5. Philadelphia 76ers
6. Minnesota Timberwolves
7. Boston Celtics
8. Oklahoma City Thunder
9. San Antonio Spurs
10. New York Knicks

Najtrudniejszy pick chyba przed @Eligo
No chyba, że @sam_gold wszystkich zaskoczy i nie weźmie Tacko
  • Odpowiedz