Wpis z mikrobloga

Ostatnia idąc przez galerię handlową zobaczyłem taką ładną różową 10/10 i wtedy ona spojrzała się na mnie i zaczęła się uśmiechać (ʘʘ) gdy podszedłem wystarczają blisko to zapytała sie czy nie chciałbym założyć konta w embanku. Odpowiedziałem jej że nie chce i poszedłem dalej. #przegryw

To było moje najbliższe i najdłuższe spotkanie z różową w moim życiu.
  • 13
@BydlateBydle92 @Passarinho Celuja w ludzi ktorzy wygladaja jak przegrywy i debile i ktorzy sa mlodzi. W takich chlopaczkow 18-25 lat co sie wlocza po galerii i ich nikt nie kojarzy i wygladaja czesto jak przegrywy. Wiem bo mnie i kolege zaczeli wylapywac ostatnio za kazdym razem jak przyjezdzam 2 razy w roku do pl i jestem w galerii. A kolega wyglada w sumie #!$%@? jak przegryw. Ja tez ale troche mniej. I
@Zielonka-nr-1: Czytaj ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałem że ja się zgodziłem xd Ja odmawiałem za każdym razem i mówiłem ze nie potrzebuje konta w p0lskim banku i tyle, chodzi o sam fakt że mnie prawie za każdym razem zaczepiali jak przyjeżdżałem do p0lski raz/dwa razy w roku i wychodziłem z kolega do galerii. I tylko mój kolega dał się zbajtowac jakieś loszce która go prosiła o założenie konta a że była