Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@polutt: @igorenty: dobra ziomki, nikt nie pomógł więc zrobiłem to z pierwszym lepszym przepisem z neta.

A więc tak, miałem 13 papryczek z czego wyszły dwa słoiki (jak na foto). Do tego potrzebowałem jeszcze "serek feta" wiecie ten sałatkowy favita :), zioła prowansalskie, czosnek granulowany i zwykły.

No i tak, papryczki umyłem, odciąłem górę, przy pomocy noża i patyczka do szaszłyka, wydrążyłem gniazda nasienne. Później wrzuciłem papryczki do gotującej się
Pobierz K.....t - @polutt: @igorenty: dobra ziomki, nikt nie pomógł więc zrobiłem to z pierws...
źródło: comment_tOA9BreFFYU0eEKIXDTRw8PwCS0iGs2z.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotr-antyn: ale ja to zalałem zimnym olejem, serio parę miesięcy mogłyby wytrzymac? Co prawda te długo nie wytrzymają bo mam zamiar w sobotę napić się wódeczki i spróbować tych papryczek :)
@piotr-antyn: Też robiłeś z pseudofety z favity? ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam zamiar robić dzisiaj i w sumie nie wiem jak z tymi serami jest. Gobi pisał że np twaróg przy gorącym oleju sie zważy. Z Favitą tak nie jest? Miałem zamiar robić z favitą zmieszaną z twarogiem ale jak ma sie zważyć to troche słabo