Wpis z mikrobloga

Stwierdziłem, że jade do biedro na promke z piwami. I tak musiałem jechać na zakupy, a czy do biedro czy do lidla to w sumie to samo, a w biedro może jakieś piwerko po taniości wpadnie. Zajarałem się wspomnieniami z filmików z walk o karpia, puściłem w aucie pierwszy raz od gimnazjum Sabaton xd Wers "Women, men and children fight They were dying side by side mi” zajebiście siadł pod moje wyobrażenia tego co za chwile będzie się działo. Wjeżdżam na parking, tam dużo więcej aut niż zwykle. Myślę “o zara będzie”. Wbijam do biedro, biorę ten śmieszny plastikowy wózeczek i myk na dział piwny. Pusto. Jeden chłop przerzuca harnasie w poszukiwaniu łomży bo zostało na sklepie tylko 11 sztuk. Poza tymi łomżami na półkach tylko jakieś niemrawe żywce 0,33 i to bezalkoholowe. sadpepe.jpg Biorę rzeczy na jutro na obiad i kierując się do kas jeszcze raz zahaczam o alkohole. Patrze JEST! W samym rogu skitrane Korony. Cena 3.99. Drogo, ale lubie korony w sumie to wezmę. Myk do wózeczka 24 w ładnych 6-cio pakach. Przy kasie kolejka, ale podchodzi babeczka i zaraz przed ryjem otwiera mi kase. W głowie miałem, że coś z tymi koronami musi być nie tak, bo kurde ktoś by je znalazł i kupił wcześniej. Dla pewności pytam Pani na kasie, czy na korony też jest promka 12 w cenie 6? Babka kasuje 1. i mówi, że tak jest. Cebula mi zapuściła pędy do mózgu i już szczęśliwe czekam, aż Pani skasuje mi resztę zakupów. Patrzę na wyświetlacz, rachunek niecałe 40 zł. Zerkam na wózek a tam 24 korony. Mózg zmienił mi się w cebulę i dumnie odmaszerowałem do auta. Zapakowałem. Ruszam. Gdzieś w połowie drogi zaczynam liczyć. Coś mi się nie zgadza. 3,99x12 to jest... o kurde, Pani się pomyliła. Za 24 piwerka zapłaciłem jak za 6. Dobra wracam, pewnie Pani te piwa z wypłaty odliczą. Kolejna myśl, ale dzisiaj tego piwa poszło tyle, że nie ogarną kto co kupował, ile i kto go obsługiwał. Dalej mnie sumienie gryzie. Podjechałem pod blok i googluje "Jeronimo Martins Kapitał". Dobra xd jakoś se poradzą chyba jak za to wypije ich zdrowie xd

#biedronka #promocje #piwo
derko123 - Stwierdziłem, że jade do biedro na promke z piwami. I tak musiałem jechać ...

źródło: comment_I5TRLdNcHcGoeR43xDpt4mFT8iNUdbDk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz