Wpis z mikrobloga

@ukaszeq ma rację i zgadzam się z nim w 100%
Przegryw siedzi przede wszystkim w naszych głowach. Można być Chadem, można być wysokim, a i tak mieć depresję, stany lękowe czy inne ustrojstwa. Gdyby do przegrywa podeszła łaska 10/10 z tekstem chodź się ruchac to jak myślicie, jaki byłby finał?

Przegrywek by uciekł że strachu, mimo iż fizycznie miał możliwość uprawiania seksu, to jego głowa mu nie pozwala.

Widzę to po sobie. Mam dziewczynę, seks jest reguralny a i tak chodzę do psychologa, ponieważ odczuwam stany lękowe. Niekiedy zamknął bym się w mieszkaniu i nigdzie nie wychodził.

Zaraz ktoś napisze masz dupe więc nie jesteś przegryw. Ano mam, ale nie zawsze tak było. Zaczynałem z wykształceniem gimnazjalnym, długiem po rodzicach, praca na budowie i zerowym oszczędnościami. To że te czasy są za mną nie są przez dziewczynę, ale przez terapię która mi pomogła.

Mentalnie niestety jestem tamta osoba, dlatego codziennie chce się zmienić na lepsze.

Więc podsumowując, przegryw to stan umysłu i zadny seks ani łaska go nie zmieni, taka prawda.

#logikarozowychpaskow
#przegryw
#depresja
  • 9
Można być Chadem, można być wysokim, a i tak mieć depresję, stany lękowe czy inne ustrojstwa.


@Razzish: i byc w zwiazku bo kazda baba sobie wytlumaczy w bani ze taki gosc ma ciezko bo cos tam cos tam i mu pomoze a jak jestes nie atrakcyjny to nawet na podanie reki nie licz
Przegryw siedzi przede wszystkim w naszych głowach. Można być Chadem, można być wysokim, a i tak mieć depresję, stany lękowe czy inne ustrojstwa. Gdyby do przegrywa podeszła łaska 10/10 z tekstem chodź się ruchac to jak myślicie, jaki byłby finał?


dokładnie tak... sam mam kumpla który jest obiektywnie... 4/10 wygląda jak Lotek xD

i ma branie niezłe bo ma gadane i jest pewny siebie, zabawny, dowcipny

Przegrywek by uciekł że strachu, mimo