Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! ostatnio w domu rodzinnym zaczynają mnie już denerwować i zaczynam myśleć nad #przeprowadzka, lvl 22 zarabiając 4k raczej nie ma co się pchać na mieszkanie samemu bo to będzie wegetacja (), więc myślę nad jakiś pokojem - kiedy jest najlepszy okres do szukania? teraz czy jak już studenci zaczną naukę? Może dzięki przeprowadzce do miasta uda się w końcu znaleźć tego jedynegoʕʔ No i swoją drogą jak polecacie zacząć w nowym mieście żeby zdobyć jakieś znajomości, bo tego obawiam się najbardziej - jestem osobą dosyć nieśmiałą na początku. Na pewno na siłownie będę chodzić, bo to robię już od dłuższego czasu, może jakieś ścianki wspinaczkowe czy coś jak mnie będzie stać( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #wyprowadzka #krakow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: właśnie, nie rozumiem Cię co do tej "wegetacji". Jeżeli nie masz kredytów itp, większych zobowiązań, to na życie w większym mieście jak Kraków, kawalerkę i to dosyć sporą niedaleko centrum, i spokojna egzystencję-wystarczy. Siłownie masz maksymalnie za 150 zł open z basenem.
OP: Ok, dziękuje bardzo za odpowiedzi, dały mi lepszy podgląd na sprawę. Co do szukania kawalerki - lepiej szukać teraz w tym okresie czy się wstrzymać jeszcze do tego października jak już zaczną się studia? bo teraz chyba najgorętszy okres na wynajem jest.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem doradzają Ci goście z fobią społeczną. Ja tam wolę mieszkać z kimś, za połowę tej ceny. Można z kimś porozmawiać, nawet jak nie przewiduje się spotkań towarzyskich w danym dniu. Jest mniej do sprzątania, bo rozkłada się to na kilka osób. Jest łatwiej z odbieraniem poczty, nie trzeba latać z awizami. Jak jesteś niesmiała, to tym lepiej w ten sposób pokonywać bariery, a nie zamykać się w kokonie