Wpis z mikrobloga

żenada mnie ścisneła widząc te docinki o dorosłości tak mocno, jak dawno mnie na tym portalu nic nie ścisneło, taki obraz twój jak na pic rel


@kraglapyrka: gość tak napisał bo jest oczywista zarzutka
więc i nawet przekleństwa są na miejscu :P
a że tego jak ktoś nie widzi to ma problem to fakt
reasumując: pic unrel bo zupełnie inna sytuacja

powiedz mi jak można zabrać troje dzieci do rodzin zastępczych,
@wyporkiewicz: słyszałeś kiedyś taki tajemniczy zbitek liter jak "kultura osobista"? Prezentując sobą taki rynsztok w mojej prywatnej skali patologii leżycie nie tak daleko od archetypu madki. Życzysz mi tragedii życiowej bo zwróciłam komuś na portalu ze śmiesznym obrazkami uwagę na to, że jest nieśmieszny, stary, masz nasrane w głowie.
@carbyne: tu nie chodzi o to czy historia jaką ona przedstawiła jest wiarygodna i czy chwyta cię za serce czy nie.
Chodzi o wysrywanie z siebie tekstów jak ordynarny sebek dla plusów na Mirko.


@kraglapyrka: ale on przecież dostał mniej plusów łącznie niż pierwsza odp
i gdyby jeszcze zmienił zdanie gdzieś to wtedy można by się nad tym retarded pic zastanowić jeszcze
ale trzyma konsekwentnie stanowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oczywiście ja sam bym napisał bez tych dwóch słów, ale ja zawsze kwestionuję wszystko, a siebie to dwa
@carbyne: ja też bym nie dała, tu nie o to chodzi, że nie chciał dać i nie wspiera patologii, chodzi tylko o sposób w jaki się wypowiedział.
Z tym obrazkiem hurr look how retarded I am chodzi o to, że w momencie kiedy zobaczył, że ta riposta się nie spotkała z poklaskiem napisał, że jesteśmy pelikanami, łykającymi rozmowy z botem.
Świetnie, że Mirko zweryfikowało i nie posypały się plusy, niemniej jednak
że w momencie kiedy zobaczył, że ta riposta się nie spotkała z poklaskiem


@kraglapyrka: ale ja to wszystko rozumiem, że tak jest; ale brakuje ostatniego najważniejszego elementu, który w tym przypadku przybrałby chyba postać podobną do:

serio trzeba wam wprost palcem pokazać, że to w paint robione? XD

przecież wiadomo, że żadnej obcej osobie bym tak nie napisał, geez XD


ale mniejsza o to jak mem zastosować kiedy bo memofologia jeszcze