Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie, ze mam depresje mimo, ze kiedys mialem z tego beke. Teraz mimo, ze mam dziewczyne, spoko hajs, luzna prace to i tak nie mam sil zeby wstac z #!$%@? lozka, bo czuje #!$%@? pustke z fartem nocna
  • 13
  • Odpowiedz
@ketiow mordeczko działaj zanim cię zje, nie żałuj sobie życie masz tylko jedno, nie bój się robić i wydawać kasy na to co będzie Ci sprawiało przyjemność, probuj się wciągnąć w różne hobby z jednym będziesz miał slomiany zapał a inne ci pomoże się wyrwac
  • Odpowiedz
@Cortez90 nie ogarniasz tego, bo podobnie jak wiekszosci ludzi, wydaje Ci sie ze kwestia samopoczucia, nastawienia do zycia itd jest zalezna od woli danego czlowieka i od tego jak ten czlowiek ulozy sobie zycie - jesli pracuje, zarabia i ma hajs, to nie ma sie czym matwic i nie ma depresji.
Tylko ze to gowno prawda, czasami depresja wynika ze zdarzen ktore mialy miejsce w sziecinstwie, a czasami ma podloze czysto biochemiczne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ketiow: mam to samo mirku. Zioło pomaga tylko na chwilę, z czasem stałem się przez jaranie jeszcze bardziej przygniatany atakami niechcieja i dochodziła do tego pretensja do wszystkich że w ogóle coś muszę. Najlepiej odstaw jaranie jeśli zauważysz wachania nastroju bo to oznaka że się zaczyna. Chciałbym Ci pomóc, ale sam codziennie staczam rano walkę ze sobą. Alkohol też gówno pomaga.
  • Odpowiedz