Wpis z mikrobloga

@Defined: @FlaszGordon: Panowie! Chodzi tylko o to, ze osoby jak policjant, strazak, nauczyciel, urzednik, ksiadz, swoje przekonania powinni zostawiac w "domu". Takie jest moje zdanie a lewakiem nie jestem, prawakiem tez nie.
Polaryzowanie Polakow szkodzi zwyklym ludziom a pomaga rzadzacym!

Pozdrawiam, spokojnej niedzieli.
  • Odpowiedz
@eARLq3: Służba policyjna nie jest wolna od "przekonań". Jej podstawą jest funkcjonowanie dla dobra narodowego.
Mają to nawet w przysiędze policyjnej.

Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.

Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy
  • Odpowiedz
@FlaszGordon:
Beka z Ciebie typie jak już coś.

Bo jest różnica i to spora, między logiem organizacji charytatywnej a symbolem szeroko kojarzonym z bandą zamordystycznych Nacjololo, którym się we łbach poprzewracało i chcą według własnego widzimisię dyktować kto jest Polakiem a kto nie.

Koniec pieśni.
  • Odpowiedz
@RandomowyMetal: Jedno i drugie to organizacja. Nie wiem co sobie ubzdurałeś z "zamordyzmem" ale jak dotąd to twoje ulubione lewackie środowiska w tym przodują ... przy czym same się określają jako multikulturowe (co wyklucza Polskie).
Ale spokojnie. Nikt takim nie Polakom nie będzie odbierał obywatelstwa (niestety). Tego można się zrzec samemu.

@Hubs0n7: Mieczyk Chrobrego przedstawia Szczerbiec, miecz koronacyjny królów polskich, owinięty wstęgą w polskich barwach narodowych. W czasie okupacji używany
FlaszGordon - @RandomowyMetal: Jedno i drugie to organizacja. Nie wiem co sobie ubzdu...

źródło: comment_RAtLWrk6DIgscJP8Oe7436s9yb6S2oGK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@FlaszGordon:
Czyli policjant ze znaczkiem antify, tez nie zrobi na tobie wrazenia? Albo policjanci w szalikach "Wielkiej Polski",palujacy kibicow?

Noszenie jakichkolwiek symboli, ktore sa wykorzystywane przez organizacje Polityczne jest niedopuszczalne!

Symbolika narodowa mni nie przeszkadza, po pracy!

Obawiam sie ze mozesz nie zrozumiec...
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: I cóż z tego że pod znaleziskiem lewactwo pisze że na mundurze nie powinno być niczego nieprzewidzianego prawnie: tęczy, mieczyka, flagi ani nawet ogłoszenia o gorących mamuśkach w okolicy.
  • Odpowiedz
symboli, ktore sa wykorzystywane przez organizacje Polityczne


@eARLq3: Barw flagi polskiej też powinno zabronić się polskim policjantom?

policjant ze znaczkiem antify

Znaczek antify odnosi się do organizacji terrorystycznej, nie jest powiązany z jakimikolwiek wartościami narodowymi, nie ma barw polskich.
Antifa nie jest organizacją polską tylko założoną przez komunistyczna partię niemiec w 1932r.

rogów wolności, indywidualizmu i praw człowieka,

@Please_Remember: Nie myl nacjonalistów z komunistami i tzw. "neoliberałami".
FlaszGordon - > symboli, ktore sa wykorzystywane przez organizacje Polityczne

@eAR...

źródło: comment_JPhBLk8s2miVxC8waxFMVhgyG9uIQxB5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: to ONR, kryzy celtycki, gwiazdę Dawida.

To jest policjant i ma bronić porządku a nie pokazywać swoje poglądy. Urzędnik państwowy ma być apolityczny w czasie służby. Po służbie ma zachować się godnie jak na urzędnika przystało. Radykalne poglądy wykluczają takie osoby z służby państwa. Czy to nacjonalizm czy komunizm czy ekoterorysta.

Wszędzie tak jest w demokratycznym liberalnym państwie. Jak zacznie policja chodzić z symbolami kojarzące się z politYcznymi poglądami to
  • Odpowiedz
@Der_urologe:
1. Nie żyjemy w państwie liberalnym. Chcesz zobaczyć jego namiastkę to polecam obejrzeć Star Trek czy Starship Troopers.
2. Policjant powinien reprezentować wartości narodowe państwa któremu służy. Noszenie patryiotycznych odznaczeń tego nie wyklucza.
3.

Urzędnik państwowy ma być apolityczny w czasie służby.

Trzeba by to powiedzieć np: takiemu Trzskowskiemu prezydentowi Warszawy który wprowadził "kartę LGBT"
Jak wiadomo LGBT jest kojarzona z symboliką faszystowską która jest zabroniona w Polsce.
FlaszGordon - @Der_urologe: 
1. Nie żyjemy w państwie liberalnym. Chcesz zobaczyć je...

źródło: comment_nesfYgC6OO16j1kOznviPRaEqH7s1xkX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: polityk apolityczny? Chodzi mi o urzędników nie mianowanych przez wybory jak prezydent miasta. Każdy wie że taki jest politYczny. Pani Basia w urzędzie finansowym nr 2 ma być w czasie służby apolityczny.

1. To że ty twierdzisz że nie żyjemy w państwie liberalnym i może nawet państwie prawa to już twoje urojenia. Ja pamiętam że jest konstytucją i ona ustala w jakim państwie żyjemy. A tam mnóstwo paragrafow przemawia że
  • Odpowiedz
że ty twierdzisz że nie żyjemy w państwie liberalnym


@Der_urologe: Tak. Tak twierdzę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Polska to nie jest państwo liberalne.

~ cytat FlaszGordon

Powiedzmy, że to moje "urojenia". :)

może nawet państwie prawa to już twoje urojenia

Nie. Powyższego nigdzie i nigdy nie pisałem. ¯\(ツ)_/¯

A w starship troopers daleko było od państwa liberalnego. Raczej faszystowska republika rzymska.

Uuuuu... bardzo się mylisz. (
  • Odpowiedz