Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: rozumiem, ja mówiąc szczerze to nie widzę nawet siebie w takim trybie. Nie wiem czy ktokolwiek 18+ może. Obowiązki, rodzina, znajomi, hobby. Nie widzę możliwości wyjęcia sobie dnia z życia na granie.

Ostatni raz taki incydent to w gimnazjum z czasów 1.6
@Mega_Smieszek: to ile masz lat? ja kiedyś potrafiłem w wakacje grać do 6 rano po czym iść spać i wstać koło południa i kontynuować. Ogrywałem wtedy Gran Turismo, FFVII, Syphon filter. Teraz jedyną grą która potrafi mnie wciągnąć to football manager, ale i on się nudzi po max 2 miesiącach z racji swojego niskiego poziomu trudności i braku wyzwań. Z gier się wyrasta
@Old_gamer1988: no taki urok tych gier, ja uparłem się, że kupie sobie ps5 jak wyjdzie mimo, że ostanią konsolą był x360 na którego mam całe pudło gier, a skończyłem z nich może z 5, reszte jedynie odpaliłem sprawdzić czy działają
@Mega_Smieszek: Mam dokładnie ten sam problem. Ostatnią grą, która mnie wciągnęła to Dark Souls 1-3. A tak poza tym to nic. Gry niby wyglądają coraz lepiej, ale dla mnie wychodzi coraz większe gówno.