Wpis z mikrobloga

@Jazu: Ale czemu bawią? Jak ktoś rzeczywiście wyplacał kase i nie ma inaczej?
"#!$%@?, dopieero co wyplacilem z bankomatu pieniądze przez blika a jestem głodny... no #!$%@?, #!$%@? te kanapke przecieez nie bede placił stówą"
Serio ludziom juz powoli nie pasują coraz bardziej absurdalne rzeczy. Jak takie cos Ci nie odpowiada to radzę znajdz pracę bez kontaktu z ludzmi - bo krzywdzisz i siebie i innych widocznie :D
@BajerOp: @Elon_Mozg: A to w tym zabawnego, że skoro przed chwilą tak im bankomat wydał (swoją drogą widzę go z okna) to na 99,99999% mają kartę ze sobą, bo to jej użyli do wypłaty. Zabawne jest to, że zamiast się przyznać, że przyszli rozmienić to ściemniają w słaby sposób.
  • 0
@Jazu a może na karcie mieli ostatnie sto złoty, albo to tylko karta do jakiegoś subkonta na wydatki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jazu ja przychodzac rozmienic stowe kupujac np pollitrowe peosi doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze kasjerka wie ze chce po prostu rozmienic.
A ja wiem, ze jedyne co moze zrobic, to pomarudzic. Takze nie wiem komu tu bardziej do smiechu xD
@BajerOp: "Klient nasz pan" XD To się klientowi wydaje. Jak ma zapłacić za siatkę to już problem. Prawda jest taka, że wymagania ma ogromne ale do obowiązków się już nie poczuwa. Jak coś rozwali to afera, że tak ustawione. I jeszcze wiele innych przykładów mogę przytoczyć.
@hesuss: Oczywiście, że mogę nie sprzedać. Nie ma z tym problemu.