Wpis z mikrobloga

Ale dzisiaj trafiłem na wściekłą #grazynacore #grazyna, taka typowo "chcę rozmawiać z kierownikiem", nawet tak samo ścięta XDD
Wracam z pracy, i chciałem zaparkować samochód. Wynajmuję mieszkanie w bloku, a jestem świeżo po studiach, także wyglądam dość młodo. Najważniejsze, że w bloku są dwa parkingi do parkowania dla mieszkańców, zatoczka przy jednokierunkowej ulicy przed blokiem dosłownie na 3-4 samochody i większy parking za szlabanem z tyłu. Dzisiaj jako, że miałem przyjechać na chwilę do mieszkania i zaraz jechać dalej do znajomych, to zaparkowałem z przodu, bo akurat było miejsce. Wysiadam i widzę, że obok stoi duży SUV a w środku "Grażyna" i zaczyna do mnie krzyczeć...
Grażyna: To jest parking dla mieszkańców tego bloku
Ja: Wiem
Grażyna: A gdzie pan mieszka?
J: 17
G: A ja 15, to nie może pan zaparkować normalnie, tylko musi na dwa samochody?
J: chyba normalnie stoję, tutaj zatoczka jest po skosie, ale nie będę cofał i wjeżdżał na trawę samochodem, żeby robić miejsce jeszcze
G: bo wy studenci tu stajecie, a to jest dla mieszkańców tylko!!!
J: ale ja wynajmuję mieszkanie i nawet mam plakietkę, że mogę stawać na tych parkingach dla mieszkańców (jest po jednej na każde mieszkanie i ja mam od właściciela)
G: ja też mam plakietkę!
J: no to może pani pojechać na drugi parking za szlaban i zaparkować
G: ale ja się tam nie zmieszczę

Strzeliła focha i pojechała dalej i zaparkowała na zakazie, przy śmietniku XDDD W sumie mogłem przestawić samochód na drugi parking, jakby poprosiła grzecznie, ale oczywiście ona musiała od razu drzeć się na mnie więc niestety. Szkoda by było jakby CAŁKOWITYM PRZYPADKIEM przejeżdżała SM i zobaczyli, że stoi na zakazie.
StormtrUper - Ale dzisiaj trafiłem na wściekłą #grazynacore #grazyna, taka typowo "ch...

źródło: comment_ijjIGYTHoI2mR0sW2cs9zwJnVUmYXQuQ.jpg

Pobierz
  • 9
SUV a w środku "Grażyna"


@StormtrUper: przez to nienawidzę SUVów i jak widzę kogoś za kółkiem w SUVie, a w szczególności jakąś kobietę w średnim, albo młodym wieku to od razu zakładam, że jest idiotką na drodze i SUVa ma tylko po to, żeby się przez przypadek nie #!$%@?ła

ja #!$%@? #!$%@?, jak nie umiesz parkować i się "nie zmieścisz" na normalnym parkingu to kup se #!$%@? Smarta, albo inny mniejszy