Wpis z mikrobloga

Waszym zdaniem mysz, klawiatura, słuchawki z droższego segmentu rzeczywiście robią różnice w grze, czy to tylko skok na kasę?
Czy ustawienie klawiatury wpływa na komfort/reakcję w grze? Mam na myśli to, że pro gracze mają na jednym poziomie mysz i klawke
#csgo
  • 20
@mirek_januszy: Mysz na pewno robi różnice. Ja nie potrafię nic zrobić na jakieś gównomyszce bezprzewodowej do laptopa, no za małe to jest. Uważam też, że taki wydatek powiedzmy na nieśmiertelnego Deathaddera nie jest jakiś duży, a myszka wytrzyma baaardzo długo. Prędzej ta guma się zniszczy niż klawisze myszy.
@vlodek2532
@ChojaK w takim razie co polecicie kupować? Obecnie sam mam słuchawki za 60 zł z firmy tracer i sprawują się nieźle, chociaż ich żywot powoli się kończy z racji na kilka upadków :/

@Nimu podkładka to obowiązkowo jak najszybciej, bo zbyt mała jest, a razem z nią myszka bo obecna ma już ponad 4 lata
@matiusmm a klawiatura nie? Nowe produkcje niby mają lepsze reakcje
@mirek_januszy: klawiatura nie jest to coś co w pierwszej kolejności zmienia skilla. Ja się przesiadam z myszki/słuchawek z steelseries, na hyperx i wykonanie/jakość dużo lepsze także od siebie polecam hyperx
@mirek_januszy: najważniejsza jest dobra mysz (200-300zł).. wygodna dla Twojej ręki i z dobrym sensorem, słuchawki (300+zł) też są ważnym elementem, słuch w cs bardzo ważna sprawa ;] klawiatura byle by nie miała "ghost key" i w miare dobrze "odbijające" klawisze.. oczywiście mechaniczna klawiatura (300+) sprawdza się do gier bardzo dobrze, ale można się obejść bez niej..
@mirek_januszy: Ja mam myszkę która ma ponad 6 lat i da się grać. Podkładkę wymieniam raczej regularnie bo po kilku praniach się rozlatują. Klawiatura po przejściu z membranowej na mechanika będziesz mieć dużo lepsza kontrole movementu. Słuchawki mam za 80 złotych superluxy, które dają radę. Nie dawaj się naciągać na jakieś gamingowe gowno. Lepiej mieć dobre słuchawki bez mikrofonu niż jakieś krakeny co się rozlecą po 2 miesiącach
@cinu01 Co do myszki, to sam mam od kilku lat a4tech i jakoś się sprawuje, ale chce wymienić na coś lepszego, ta już jest zbyt słaba na obecną technologie, a dobra podkładka to już must have, której nie mam ¯_(ツ)_/¯
uż must have,


@mirek_januszy: te kiedys mialem A4techa i po nim zakupilem zowie za13 co byla dla mnie za mala i oczywiscie bardzo kiepsko sie mi gralo takze pamietaj ze wymiary sa bardzo wazne a teraz posiadam od kilku dobrych lat Avior mionix 7000 i bez porownania super sie gra