Wpis z mikrobloga

Miłe zaskoczenie, nie pamiętam tak dobrego serialu o "superbohaterach", był Daredevil i Punisher no i Legion, który do pewnego momentu trzymał dla mnie poziom, ale przesadzili z psychodelikami i nic się kupy nie trzymało.

Co do The Boys to żałuję tylko, że zanim się za niego wziąłem to obejrzałem trailer i z tego co teraz przejrzałem to nie ma takiego, który by nie spoilerował zajebistych momentów. Także, odradzam zwiastuny, lepiej poświęcić godzinę na obejrzenie jednego odcinka, bo już w pierwszych minutach mamy mózg #!$%@?.

Na początku podchodziłem trochę sceptycznie i bałem się poczucia, że Ci 'bohaterowie' będą po prostu wersją dla ubogich, bo mimo wszystko mamy tam odpowiednik Flasha, Supermana, Aquamana, Wonder Woman(...)
mimo tego, potrafili stworzyć coś oryginalnego i oglądało się to mega przyjemnie (tak, wiem, że serial jest na podstawie komiksu o tym samym tytule)

o finale sezonu:


MVP pierwszego sezonu - Homelander
#theboys #seriale #tv
Pobierz sebastian-ka-735 - Miłe zaskoczenie, nie pamiętam tak dobrego serialu o "superbohater...
źródło: comment_rw2ayzZb6nfN853nkkQTKvMORI1FWH2K.jpg
  • 3
Jedyne "ale" jakie mam to sposób w jaki zakończyli, nie było typowego, wybuchowego finału, który daje Ci więcej pytań niż odpowiedzi, końcówka nie różniła się niczym od poprzednich odcinków.


@sebastian-ka-735: nie było sensu, raz że dało się domyśleć, dwa, to przecież ekranizacja, i zaraz i tak by latały spoilery