Wpis z mikrobloga

#wow #wowclassic
#worldofwarcraft A więc dzisiaj to ten dzień, szkoda że godzina startu dupowata, ale drzemka po pracy i można jechać. A jutro wolne chociaż jeden dzień xD (szkoda że tylko tyle ale raz się żyje)
I nie rozumiem ludzi co się srają że gówno odgrzewane dają i ludzie wiwatują.
To po prostu ma swój klimat, siermiężny często, ale fajny że widzi się pełno ludzi. Dodanie latania to był strzał w stopę jeśli chodzi o community, nikt nikogo nie widzi wszystko biegiem jak w realnym życiu. Firemaw here, by oderwać się od największy blobow
A przy okazji mała ankieta
Sam wybieram rogue, ale zagłosować nie mogę

Jaka klasę wybierzesz?

  • Rogue 13.0% (30)
  • Priest 7.8% (18)
  • Warrior 10.4% (24)
  • Paladin 11.7% (27)
  • Shaman 7.8% (18)
  • Druid 7.4% (17)
  • Warlock 13.5% (31)
  • Mag 15.7% (36)
  • Hunter 12.6% (29)

Oddanych głosów: 230

  • 25
@Mnichuy: Jak by nie było latania to też to community by przebiegało obok siebie. Z resztą jego obecność nie uniemożliwia używania mountów lądowych, ba na starcie dodatków latać się nie da i jakoś wcale nie ma tej mistycznej interakcji. To wciskanie innym zakazów tak jak wymuszenie blokady dungeonfinderów jest gorsze niż sranie się o odgrzewanego kotleta. Już widzę tych streamerów walczących o wywalenie findera jak zbierają grupki na streamie ( ͡
@pfd3: oczywiście że przebiegali obok siebie, ale dzięki temu robi się tłok i poczucie społeczności. Poza tym heirloomy też przyczyniły się do braku interakcji bo wszystko robione jest na odwal się bo EZ
Stremerzy to będzie rak, ale można te serwery uniknąć w większości, a jak ktoś czuje się urażony niech wróci do bfa ¯\_(ツ)_/¯
@lubie-solnik: ale dzięki temu czujesz jakieś osiągnięcie, a nie *ding* o już mam max lul,
@Mnichuy: O kurde, przypomniałeś mi o zapomnianym CC w postaci poli, bo jednak straciło na znaczeniu w ostatnich dodatkach w PvE vs podstawa albo heroici w TBC. No to muszę pomyśleć. xD