Wpis z mikrobloga

Mądre słowa #joerogan w tłumaczeniu #zenjaskiniowca

“Większość ludzi babra się z koncepcją samorozwoju a jedynym prawdziwym sposobem jest określić czego #!$%@? chcesz i sięgać po to. Bo w innym wypadku będziesz żyć w świecie pełnym pustych zachcianek. Gdy już ZDECYDUJESZ: będę miał to i to, zrobię to i tamto, przebiegnę maraton poniżej 5h – cokolwiek – zapisz to i bierz się do roboty.

Często powtarzam ludziom, że najlepsza rada jaką kiedykolwiek otrzymałem brzmi: żyj jakbyś był głównym bohaterem własnego filmu. Twój film zaczyna się dokładnie w tej chwili a twoje życie jest obsraną porażką – zupełnie jak w każdym filmie z Arnoldem, gdzie budzi się i wrzuca do blendera kawałek pizzy i resztkę lodów. Dokładnie tak jak ci wszyscy kolesie na granicy załamania, którzy przykładają sobie lufę do głowy ale rezygnują w ostatniej chwili bo ze zdjęcia patrzy na nich córka…

Udaj, że to właśnie ty. Udaj, że to właśnie początek twojego filmu i film ten ukazuje cię jako totalnego nieudacznika – i po prostu zdecyduj nigdy więcej nim nie być. I zacznij żyć jakby na każdym kroku, bez przerwy, podążała za tobą ekipa filmowa dokumentująca wszystko co robisz i analizująca twoje wybory i zachowania.


Zacznij robić to co chcesz i rób to tak, żeby któregoś dnia twoje dzieci mogły obejrzeć ten dokument z dumą i by mogły powiedzieć – WOW, mój tata był niezłym wymiataczem! Zrobił co było trzeba! – WOW, moja mama naprawdę miała jaja!” – Joe ROGAN

#rozwojosobisty
Pobierz I.....o - Mądre słowa #joerogan w tłumaczeniu #zenjaskiniowca

“Większość ludzi babr...
źródło: comment_3boCtBCOhF3gkHLbNuUOfqRaKF8W9EDF.jpg
  • 8
Większość ludzi babra się z koncepcją samorozwoju a jedynym prawdziwym sposobem jest określić czego #!$%@? chcesz i sięgać po to


@ImInLoveWithTheCoco:
1. A jak określić czego chce?
2. Żeby to osiągnąć, moze być właśnie potrzebny samorozój