Wpis z mikrobloga

Ok Panowie SZTOSIWO Rozbiórka w kooperacji z @corka_mirka, czyli wysyłką do wyboru odemnie lub miłej córeczki:
Gwiazdą wieczoru jest zdecydowanie Grand Soir, przy którym się upewniliśmy oboje że to mega, mega otulający piękny frag.
Niektórych rzeczy jest mało do odlania, niektórych bardzo dużo, bo wszędzie staraliśmy się uzyskać najlepsze możliwe ceny. Ściągamy z Niemiec, ściągamy od producentów, wszędzie po kodach rabatowych i wszystko w cenie uwzględniamy.
NIE MA TU PRZYPADKOWYCH ZAPACHÓW.
Żadnych blindów, żadnych recenzji, wszystko sprawdziliśmy na sobie i tylko, na prawdę tylko rozbieramy rzeczy które bardzo sami chcemy, a ja mocno już redukuję i w średniaki się już nie bawię. Jedziemy:

1. Maison Francis Kurkdjian Grand Soir - 6.8zł/ml SZTOS SZTOS SZTOS. Kto nie weźmie w tej cienie, będzie żałował. Przyjemny ciepły otulacz. Do rozebrania 205ml i nie wyobrażam sobie byśmy tego nie rozebrali !!!!
FRAGRA
2. Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood - 8zł/ml. Tylko 35ml do oddania. Rano opisałem ten piękny zapach. Najlepsza róża z OUDem bez dwóch zdań, Nie przytłacza i nie skręca w damską, dobra cena dzięki uprzejmości @marcin29
FRAGRA
3. Maison Francis Kurkdjian APOM - 6zł/ml do odlania tylko 35ml Niektórzy mówią ze to Amouage Reflection, może coś tam z niego minimalnie jest, ale to piękny przyjemny zapach wieczorowy, który podkreśla klasę noszącego.
To jest po prostu chad zamknięty we flakonie, bardzo bardzo przyjemny. Nie wyobrażam sobie żeby nie podobał się kobietom. Cena ultra sztos.
FRAGRA
4. MEMO French Leather - 9,1zł/ml Najlepsza cena jaką udało nam się uzyskać. Musicie mi uwierzyć że to cudowny zapach ze skórą w tle, delikatny i przepiękny. Ze wszystkich MEMO to dla mnie zdecydowany nr1 !!! Do oddania 70ml
FRAGRA
5. MEMO African Leather - 8,2zł/ml. Chcemy tą cenę musimy rozebrać 160ml. Praktycznie ją rozebraliście, więc zobaczymy, wrzucam do rozbiórki bo jest spora szansa na ten flagowiec od MEMO.
FRAGRA
6. Jo Malone London Blackberry & Bay - 4zł/ml. Boże drogi co to za przyjemniak na lato. Grapefruit, Jerzyna, kwiaty. Targetowany na damski ale to unisex 100%. Ja biore ten zapach dla siebie bo się zakochałem, ale jak chcecie dla dziewczyny z opcją podbierania jej, to się nie zastanawiajcie. Nie wiem czemu jest taki target znam dziesiątki unisexów co mogłyby być kobiece, ale na pewno nie ten. Do odlania 40ml.
FRAGRA
7. Zoologist Chameleon - 8,1/ml do wzięcia 30ml
Jedna z najnowszych propozycji od Zoologist z 2019r., która jest podobno najłatwiejszym z Zoologistów. Jak pachnie? Na mnie ( @corka_mirka ) to olejkowy koktajl kwiatowo – owocowy o nienachalnej projekcji, który nie przydusza bogactwem występujących w nim nut zapachowych. Idealne połączenie, to wakacje, plaża i Chameleon. Odsyłam do komentarzy – odbiór tego zapachu jest bardzo różny!
FRAGRA

Wysyłka ode mnie lub córki po 15zł paczkomat.
Mireczki nie śpijcie, długo się nie powtórzy tak jakościowa i sztosowa rozbió®ka, po prostu kończą się zapachy które zasługują na swoją cenę !

Wołam zainteresowanych:
@con987 @ochar @etui64 @Frollo @Qtavon @vizori: @BotRekrutacyjny: @acetone: @fryco: @alvaro1989: @Ipaaa: @MaksymMaksymowicz: @Lubie_zupe: @Ryshardi: @Minister122: @ajfrost: @mekekeke: @Obliv: @Eldanieloo: @sweatyspenecer: @ZnubionekFan: @xerez: @olrajt: @NowOpenTheDoor: @speekie1989:
#perfumy #rozbiorka
Pobierz SnoobDuog - Ok Panowie SZTOSIWO Rozbiórka w kooperacji z @corkamirka, czyli wysyłką d...
źródło: comment_V9myKPxeYIyI1NAzCffruLjnhiKYyW1j.jpg
  • 86
Panowie rozchrzaniliście system poraz kolejny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Duma mnie rozwala, bo zapachy sztosy. Wielu z Was się nie załapało więc później napiszę kto do czego się podłapał.

W tej chwili rozbieramy już tylko
MEMO French Lether - zostało 25ml
MEMO African Leather - zostało 105ml

@alvaro1989 bierzesz 40ml ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)