Wpis z mikrobloga

Takiego maila z rana otrzymałem (screen w załączniku)... Yupi! Jest już 100% na wspartej przez Ciebie zbiórce

Pewnie pamiętacie znalezisko sprzed 3 tygodni.

Mireczki, udało się. Została zebrana kwota 4 000 000 PLN :))

Jeszcze przedwczoraj jak sprawdzałem to brakowało niecałych dwóch milionów.

Artykuł na TVN 24, podziękowania matki


Pozwolę sobie zawołać kilka osób, które wykopały znalezisko.
#siepomaga #pomagajzwykopem #charytatywnie
źródło: comment_0MzM0Q85QAx50LwwC9rEhjtAtxK3Clm4.jpg
  • 174
@FHA96: dzięki za info, wpłacałem na tą zbiórkę jakiś czas temu i smutno mi się zrobiło, że taka kwota, że raczej szans nie ma, a tu proszę. Dzień zrobiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@josedra52: zapewne przeszczep, sam mam podobna wade, cena operacji z 6 miesiecznym okresem rehabilitacji itd to ok 1mln USD, zaleznie od kliniki, ale te 800k $ musisz liczyc, czasem i dochodzi do 1.2.

mi od ponad 14 lat mowia, ze juz zyc nie powinienem z taka wada, mam 30. W sumie taka zbiorka to nie glupi pomysl.

Dodam od siebie po wielu konsultacjach i w europie i w usa, ze szansa
Aktualizacja:

Już wkrótce zostanie wyznaczony nowy termin operacji w Stanford, a Gabi poleci za ocean po nowe życie. Zbiórka pozostaje jeszcze otwarta, a wszystkie środki z nadwyżki zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację dziewczynki i/lub na koszty pobytu rodziny w USA.
@Arcziii pewnie że są normalni ludzie, nawet sporo, jak przez jakiś czas nie oglądasz mainstreamu i wyjdziesz na zewnątrz to nawet ich spotkasz ;) super że się udało dla Gabrysi